Professional Farmer 2017 Download

Professional Farmer 2017 download

Download Professional Farmer 2017 (Farming 2017 – The Simulation; Professional Farmer 2016) to kolejna produkcja z cyklu gier, w których stajemy na czele niewielkiej farmy. Za stworzenie tej gry odpowiedzialne jest niemieckie studio UIG Entertainment (wydawca). Producent gry: VIS Entertainment. Data premiery: 23.03.2016r. Platformy: PC, PS3, PS4, XONE, WiiU.

 

 

 

Professional Farmer 2017 Download – Pełna Wersja PC

Professional Farmer 2017 download

Fabuła gry

Pewnego dnia przejmujemy kontrolę nad niewielkim gospodarstwem rolnym, które potrzebuje ambitnego i rzutkiego właściciela. Zatem naszym zadaniem, będzie zmiana tej niewielkiej farmy, w prawdziwe centrum przetwórstwa rolniczego. Jeśli więc lubisz grać w popularną „farmę”, koniecznie pobierz na swój komputer Professional Farmer 2017 free. Stąd ciesz się odnowionym interfejsem graficznym i zupełnie nowym spojrzeniem na tego typu gry.

Mechanika gry

Mechanika gry w Professional Farmer 2017 toczy się dwupłaszczyznowo i opiera się na aspekcie ekonomicznym i symulacyjnym. Pierwszy z nich jest charakterystyczny dla tego typu gier i polega na umiejętności takiego pokierowania farmą, by jak najszybciej osiągnęła ona odpowiednie dochody i – co za tym idzie – stopień rozwoju. Oczywiście będą nam w tym pomagać różne zadania specjalne. Dlatego trzeba będzie je zaliczyć, w celu odblokowania kolejnych maszyn, technologii, lub upraw.

To jednak nie wszystko! Professional Farmer 2017 to także aspekt symulacyjny, polegający na kierowaniu maszynami rolniczymi o zróżnicowanej konstrukcji i przeznaczeniu. Co ważne, w grze mamy dostęp wyłącznie do maszyn licencjonowanych, co jeszcze bardziej podkreśla realizm rozgrywki. Zobacz również poprzednią część gry Professional Farmer 2015 do pobrania.

W trakcie trwania rozgrywki, zajmujemy się przygotowaniem pola do zasiewu, zasiewem a także zbiorem plonów i wieloma innymi czynnościami, związanymi z pracą na roli. Co więcej, w ramach rozwoju naszej jednostki gospodarczej, liczba tych zadań będzie wzrastać (np. z biegiem czasu pojawi się hodowla zwierząt). A więc pojawi się konieczność zatrudnienia nowych pracowników, sterowanych przez dość zaawansowaną, sztuczną inteligencję. Jeśli zatem chcesz wcielić się w rolę typowego rolnika i doświadczyć, czym tak naprawdę jest praca w polu. Dlatego pobierz Professional Farmer 2017 Download i rozsmakuj się w swoim cyfrowym, agrarnym bycie.

Mocną stroną Professional Farmer 2017 są zdarzenia losowe, które mogą bardzo istotnie wpłynąć na zarządzaną przez nas farmę. Niektóre z nich, takie jak pogoda, są zupełnie nie do przewidzenia. Z kolei inne można przewidzieć i – w miarę możliwości – skutecznie im zapobiegać. Niemniej, zawsze warto dążyć do dywersyfikacji uzyskiwanych dochodów, dzięki czemu sytuacja gospodarcza naszej farmy jest o wiele pewniejsza.

Kwestie techniczne

Twórcy gry odnieśli spory sukces, tworząc jej interfejs graficzny. Widać to po znacznie lepszej jakości przedstawianych tekstur i poprawie fizyki. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak od strony graficznej powinien wyglądać dobrze dopracowany symulator farmy, koniecznie pobierz na swój komputer Professional Farmer 2017 Download i przekonaj się, jak realistyczne mogą być tego typu produkcje.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Quad Core 3.4 GHz,
  • pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon HD R9 270X lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 5 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 8/10 64-bit

Professional Farmer 2017 Pobierz grę na PC

Professional Farmer 2017 pobierz

  • Free Download Professional Farmer 2017 Torrent Pebx
  • Pobierz Professional Farmer 2017 Crack Chomikuj
  • SKIDROW Professional Farmer 2017 Free Download
  • CODEX Professional Farmer 2017 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*