Farming Simulator 2009 Download

Farming Simulator 2009 download

Farming Simulator 2009 Download to symulator farmy, w którym wcielamy się w gospodarza, zarządzającego swoją rolą. W grze wykonujemy wszelkie prace rolnicze, niezbędne do rozwoju naszej gospodarczej przestrzeni. Podobnie, jak w przypadku innych produkcji z tej serii, również i ta została stworzona przez niemieckie studio Giants Software. Wydawca: Astragon Entertainment, Wydawca PL: Techland. Platforma: Microsoft Windows PC. Dada premiery: 30.03.2009r.

 

 

Farming Simulator 2009 Download Pełna Wersja PC

Farming Simulator 2009 pobierz

Mechanika gry

Gra rozpoczyna się od przekazania nam własnego gospodarstwa rolnego. Oprócz samej ziemi, otrzymujemy również szereg maszyn i dodatkowy osprzęt. Zadaniem gracza będzie stała rozbudowa posiadanej floty maszyn a także – zwiększanie plonów (i tym samym zysków). W trakcie trwania rozgrywki, gracz realizuje wszystkie czynności, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania gospodarstwa rolnego. Jego zadaniem będzie więc nie tylko sam zasiew i ewentualne zebranie plonów, ale też przeoranie pola i zmagazynowanie (sprzedaż) uzyskanych w ten sposób dóbr. Jeśli więc i Ty chcesz się przekonać, jakie są poszczególne etapy pracy na roli, koniecznie pobierz Farming Simulator 2009 free i sprawdź, jak poradzisz sobie z w/w czynnościami.

Atutem Farming Simulator 2009 jest z pewnością wysoki poziom realizmu rozgrywki. Do dyspozycji otrzymujemy autentyczny, licencjonowany sprzęt rolniczy (Fendt, Poetiinger itd.), w skład którego wchodzą zaawansowane traktory, kombajny, rozsiewacze, a nawet kosiarki i kultywatory. Jednym słowem, pozycja ta będzie prawdziwą gratką dla każdego, kto marzył o kierowaniu dużą, rolniczą maszyną.

Kolejną zaletą produkcji, jest usytuowanie posiadanej przez nas farmy. Znajduje się ona na dość specyficznej wyspie, na której – z biegiem czasu – znajdziemy sklepy i port. Na terenie wysepki znajduje się również tajemniczy, kamienny krąg. Jeśli chcesz odkryć, jakie zagadki kryją się za nim, koniecznie pobierz Farming Simulator 2009 Download i dowiedz się, jaka historia jest z nim związana.

Gra wymaga od nas wypełnienia określonych założeń biznesowych, które są niezbędne w procesie naszego rozwoju. Zaliczanie poszczególnych misji i etapów, pozwala na pozyskiwanie wciąż nowego sprzętu, a także – na inwestowanie w zupełnie nowe, znacznie bardziej opłacalne uprawy. Warto jednak zaznaczyć, ze ogromny wpływ na nasze zasiewy ma pogoda, która w Farming Simulator 2009 ulega dynamicznym zmianom. Oprócz tego, w grze pojawia się cykl dnia i nocy. Może się więc zdarzyć, że niektóre prace trzeba będzie zakończyć np. po zmroku.

Tryby i sterowanie grą

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Mimo to, istnieje możliwość pobrania z Internetu szeregu dodatków, w postaci różnych maszyn i innych budynków. Ich liczba stale rośnie, dzięki czemu sama rozgrywka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zobacz też symulator Pure Farming 2018 za darmo.

Sterowanie w Farming Simulator 2009 również jest bardzo proste. Może się ono odbywać zarówno za pośrednictwem standardowej klawiatury, jak również pada, bądź kierownicy. Jeśli więc chcesz wypróbować ich potencjał w kontekście prowadzenia zaawansowanych maszyn rolniczych, pobierz Farming Simulator 2009 free Download i doświadcz zupełnie nowych doznań w zakresie prowadzenia rozgrywki.

Wymagania techniczne

  • procesor – Core 2 Duo 2.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (Geforce 6800 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku – 1 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP SP2/Vista SP1

Farming Simulator 2009 Pobierz grę PC

Farming Simulator 2009 download

  • Pobierz Farming Simulator 2009 Torrent Pebx
  • Free Download Farming Simulator Crack Chomikuj
  • SKIDROW Farming Simulator darmowa gra PC
  • CODEX Farming Simulator 2009 Free Download

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*