Seria Farming Simulator

Seria Farming Simulator – to zbiór gier symulacyjnych polegających na prowadzeniu własnej farmy w wirtualnym świecie. Producentem serii jest firma GIANTS Software, a wydawcą zazwyczaj Focus Home Interactive. Przedstawiamy wszystkie części serii symulatora farmy.

Farming Simulator 19 downloadFarming Simulator 19 Download

Farming Simulator 19 to rozgrywka zaprojektowana niezmiennie przez firmę GIANTS Software, przeznaczona, zarówno na PC oraz konsole. Tym razem twórcy gry proponują nam mocniejszy silnik graficzny i znacznie bardziej rozbudowany świat przedstawiony, który możemy dogłębniej eksplorować. Chcesz po raz kolejny wcielić się w postać twardego farmera-biznesmena, którego celem jest rozbudowa gospodarstwa rolnego oraz modernizacja maszyn, pobierz Farming Simulator 19 download.

Niezliczone atrakcje i wrażenia

Gra obfituje w nowości i to na każdym polu. Mamy do dyspozycji setki pojazdów, a wśród zwierząt pojawiają się konie. Możemy dodatkowo brać udział w licznych misjach pobocznych, a nawet modyfikować image naszego bohatera. Ponadto do dyspozycji graczy oddano aż trzy nowe sporej wielkości lokacje. Dzięki tym wszystkim zabiegom, gra nieustannie zachwyca i daje nowe wyzwania nawet starym wyjadaczom.

Kwestie techniczne

Wersja na PC pozwala grać, zarówno w trybie jednoosobowym, jak i wieloosobowym (do 16 uczestników). Gra imponuje trójwymiarowością oraz bogactwem rozwiązań.

 

Seria Farming SimulatorFarming Simulator 17 ROPA za Darmo

Farming Simulator 17 ROPA to rozszerzenie do gry Farming Simulator 17 powołane do życia przez GIANTS Software we współpracy z francuskim Focus Home Interactive. Dodatek będzie działał w połączeniu z wersją podstawową. Jak w innych grach tej serii rządzi tu zasada realizmu oraz dbałości o każdy detal. Podtytuł ROPA jest związany z marką nowych pojazdów pojawiających się w grze. Jest ich aż 6, a ich funkcje skupiają się głównie wokół upraw ziemniaka i buraka.

Elementy niezmienne – Farming Simulator

Grafika w rozszerzeniu Farming Simulator 17 ROPA nie odbiega od tej, z którą mamy do czynienia w podstawowej wersji rozgrywki. Nie zmienia się także główna idea i okoliczności naszego wirtualnego zarobkowania. Jako farmer dbamy o to, by nasze rośliny zdrowo rosły, a zwierzęta były syte i dogodne. Ponownie mamy do dyspozycji cały arsenał rolniczych narzędzi, przyrządów i maszyn.

Nowe pojazdy w rozszerzeniu

Jak wspomniano jest ich 6. Są to mianowicie: Keiler 2 do zbierania ziemniaków, Maus 5, Tiger 6 XL, RR-XL 9X45 (wszystkie trzy przeznaczone do zbioru buraków cukrowych), naczepa do żniwiarki Transport Trailer oraz urządzenie wielofunkcyjne Nawaro Maus. Już dziś wypróbuj nowoczesne maszyny i buduj swoje imperium rolne! Pobierz Seria Farming Simulator download i sprawdź nowe opcje w tradycyjnej odsłonie.

 

Darmowe symulatoryFarming Simulator 17 Platinum Edition Pełna Wersja

Farming Simulator 17 Platinum Edition to gra wypuszczona przez GIANTS Software na platformy PC. Ta odsłona symulatora rolniczej codzienności może być traktowana jako samodzielna gra lub też jako rozszerzenie do Farming Simulator 17. Dla fanów gier symulacyjnych z pewnością okaże się interesująca.

Na czym polega rozgrywka?

W Farming Simulator 17 Platinum Edition robimy zasadniczo to, co w poprzednich wersjach gry. Jesteśmy posiadaczami gospodarstwa rolnego, więc wykonujemy prace, które bezpośrednio się z nim wiążą. Nigdy nie miałeś okazji zaorać pola, wydoić krowy lub przejechać się kombajnem? Nic straconego! Pobierz Farming Simulator 17 Platinum Edition download, a te marzenia staną się realne!

Atrakcje dla graczy – Seria Farming Simulator

W Farming Simulator 17 Platinum Edition po raz pierwszy pojawia się obszar zlokalizowany w Ameryce Południowej wraz z niesamowitym klimatem tych miejsc. Mamy odtąd opcję uprawy pól z trzciną cukrową, a do dyspozycji szereg nowych maszyn jak np. kombajn CASE IH A8800 MR. By zwiększyć nasze zyski możemy też wykonywać poboczne misje.

 

Symulator farmy do pobraniaFarming Simulator 17 Big Bud DLC Pobierz

Farming Simulator 17 Big Bud DLC to rozszerzenie do gry Farming Simulator 17, które zadziała w połączeniu z wersją podstawową i uatrakcyjni jej rozwiązania. Dodatek został skomponowany przez twórców innych gier z tej serii, czyli firmę GIANTS Software. Standardowo wcielamy się w postać ranczera żyjącego z uprawy roślin oraz chowu zwierząt. Do dyspozycji mamy rozmaite rolnicze sprzęty i nowinki techniczne, stopniowo możemy modernizować nasze gospodarstwo.

Co wprowadza dodatek?

Rozszerzenie zawdzięcza swą nazwę nowym maszynom: traktorom Big Bud 450 oraz Big Bud 747. Chcesz poprowadzić te ogromne traktory i przejechać się po swoich włościach, doglądając upraw? Pobierz Farming Simulator 17 download i sprawdź swoje siły w trudnym rolniczym rzemiośle.

Informacje dodatkowe Farming Simulator

Dodatek jest również połączony z ebookiem pt. „Farming Simulator modding for dummies„. Rozgrywka, oprócz wspomnianych już, tytułowych traktorów, oferuje także inne nowe maszyny, jak: Great Plains YP-2425A lub Hatzenbichler Terminator TH18.

 

Farming Simulator 17 Kuhn downloadFarming Simulator 17 Kuhn free Download

Farming Simulator 17 Kuhn to dodatek do Farming Simulator 17. Swoją nazwę dodatek zawdzięcza wprowadzeniu do rozgrywki aż osiemnastu maszyn firmy Kuhn takich, jak siewniki, kombajny czy kosiarka. Chcesz wypróbować nowe pojazdy jako nowoczesny farmer? Pobierz Seria Farming Simulator i buduj rolnicze przedsiębiorstwo. Rozszerzenie odpali wraz z wersją podstawową gry. Dodatek, tak samo, jak inne serie, stworzony został przez studio GIANTS Software.

Realia wiejskiego życia i żmudnej pracy

W grze poznajemy pracę rolnika od podszewki. Rośliny pielęgnujemy we wszystkich fazach ich wzrostu- od siewu po zbiory. Jesteśmy odpowiedzialni także za dbanie o nasz żywy inwentarz oraz o wprowadzanie nowinek technicznych w naszym obejściu. W tej odsłonie rozgrywki ulepszono oświetlenie i wygląd maszyn.

Rozkręć biznes

Wszelkie nasze działania w grze podporządkowane są nadrzędnemu celowi: generowaniu zysków. W ten sposób mamy możliwość robienia błyskotliwej kariery i podejmowania kolejnych wyzwań. Dołącz już dziś do rozgrywki i odkryj nową pasję!

 

Farming Simulator 17 DownloadFarming Simulator 17 free Download

Farming Simulator 17 to kolejna odsłona popularnych symulatorów wiejskiego życia proponowanych przez studio GIANTS Software. Idea gry jest prosta: pracować na gospodarce i zarabiać na tym. Ty też chcesz wcielić się w postać wirtualnego rolnika, uprawiać rośliny, hodować zwierzęta i nieustannie rozwijać swój gospodarski biznes? Nic prostszego! Pobierz Farming Simulator 17 download i rozpocznij karierę na roli.

Informacje podstawowe

Ta odsłona symulatora została wydana równolegle na PC oraz konsole. Wydawcą jest znana francuska firma Focus Home Interactive. Wizualnie gra prezentuje się bardziej estetycznie od poprzednich odsłon. Rozgrywka działa w dwóch trybach: single i multiplayer. Możliwe jest nabywanie do własnego gospodarstwa sprzętów i rozwiązań tworzonych przez innych graczy.

Udogodnienia – Seria Farming Simulator

W Farming Simulator 17 zyskujemy nowe opcje upraw (rzodkiew, soja, słonecznik czy topola). Pojawiły się nowe maszyny, które możemy naprawiać i ulepszać. Występuje nawet opcja wzięcia sprzętu w leasing. Po raz pierwszy do dyspozycji graczy oddano również pociągi towarowe. Wprowadzono ponadto innowacyjny system nawożenia gleb. Wszystkie te udogodnienia tworzą wspólnie ciekawą i zgrabną kompozycję.

 

Pełne wersje gierFarming Simulator 15 Official Expansion 2 Download

Farming Simulator 15 Official Expansion 2 to dodatek do wersji podstawowej Farming Simulator 15, także stworzony przez studio GIANTS Software. Rozszerzenie jest kompatybilne z wersją Farming Simulator 15 Gold.

Połączenie klasyki z nowościami

W rozgrywce realizujemy zadania podobne do tych, które pojawiają się we wszystkich odsłonach popularnych symulatorów. Jako rolnik musimy uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, sprzedawać plony i nieustannie modernizować gospodarstwo. Rozszerzenie proponuje nam szereg nowych pojazdów takich marek, jak Holmer, New Holland czy ITRunner. Chcesz się poczuć niczym prawdziwy rolniczy potentat i wspinać się po drabinie rolniczej kariery? Seria Farming Simulator najlepsi w tym fachu zaczynali od zera.

Cenny poradnik

Dodatkowym atutem proponowanego rozszerzenia jest fachowy poradnik Farming Simulator Modding For Dummies. Symulator wiejskiego życia z jego cieniami i blaskami to doskonała rozrywka dla każdego. Warto zatem spróbować swoich sił w tej trudnej profesji.

 

Dodatki do symulatora farmyFarming Simulator 15 Official Expansion Ściągnij

Dla posiadaczy komputerów PC przygotowano Farming Simulator 15 Official Expansion, czyli rozbudowany dodatek do gry Farming Simulator 15. W wersji cyfrowej pojawił się on także na PS4 oraz Xboxe One (pod nazwą Farming Simulator 2015 Gold). Wersja na PS3 i Xboxe 360 miała nieco ograniczone ramy i została zatytułowana Farming Simulator 15 Silver.

Nowe wyzwania – Seria Farming Simulator

W grze standardowo wcielamy się w postać pracowitego rolnika, który musi zaorać pole, zebrać uprawy, czy oporządzić zwierzęta hodowlane. Dodatek proponuje jednak także wiele nowych rozwiązań. Jeśli chcesz wypróbować niemalże 20 dodanych pojazdów takich marek jak Zetor, Tatra czy Farmtech oraz zaopiekować się niedostępnymi dotąd obszarami ziemskimi (otwarte lokacje w Europie Wschodniej), pobierz Farming Simulator 15 Official Expansion download i rozpocznij swoją farmerską przygodę.

Dwa w jednym

Symulator prac gospodarskich to doskonała zabawa, której przyświeca nadrzędny cel: zarabianie pieniędzy i rozbudowywanie biznesu. Każdy gracz może zatem sprawdzić się jako genialny strateg.

 

Złota edycja do pobraniaFarming Simulator 15 Gold Edition Free

Farming Simulator 15 Gold to funkcjonalny pakiet zawierają Farming Simulator 15 oraz Official Expansion. Rozszerzenie wyprodukowała firma GIANTS Software na platformy PC. Rozgrywka jest możliwa w trybie singularnym oraz w multiplayerze (do 16 graczy połączonych przez sieć lokalną lub złącze internetowe).

Po staremu

W rozszerzeniu nie zmienia się wiele podstawowych elementów. Wcielamy się w postać farmera, który utrzymuje się z pracy na roli. Wykonujemy zatem szereg prac gospodarskich w obejściu, czyli np. uprawiamy rośliny, opiekujemy się bydłem i domowymi zwierzętami, modernizujemy dostępny sprzęt. Jeśli nieobcy ci wysiłek fizyczny, trud i znój wiejskiego życia, zostań profesjonalnym ranczerem. Pobierz Farming Simulator 15 Gold download i baw się dobrze, rozwijając jednocześnie rentowny interes. Tylko od Ciebie zależy, jak duże będą zyski.

Nowości w dodatku

Rozszerzenie wyposaża gracza w szereg nowych maszyn takich marek, jak Tatra, Zetor lub Rostselmash. Udostępniono także rozległe lokacje skandynawskie, więc z pewnością każdy fan gry znajdzie tu coś dla siebie.

 

Farming Simulator 15 DownloadFarming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 to kolejna odsłona popularnych gier farmerskich. Pozwala poruszać się w świecie przedstawionym, zarówno w trybie singularnym, jak i w trybie wieloosobowym (nawet do 16 graczy przypadających na daną lokację). Fabuła jest nieskomplikowana: nadal jako farmerzy, prowadzimy gospodarstwo oraz znajdujemy rynek zbytu dla płodów, które uda nam się wyhodować. Kolejna propozycja studia GIANTS Software jest nie mniej lubiana od poprzednich.

Nowości – Seria Farming Simulator

Tym razem do wyboru mamy dwa obszary rolnicze (dodano obszar typowo skandynawski, na którym panują surowe warunki). Pojawiła się też możliwość zarządzania lasami, a dla fanów nowych sprzętów, gratka w postaci myjki ciśnieniowej. Spróbuj swoich sił w farmerskim fachu i sprawdź Seria Farming Simulator. Dzięki temu możesz przejechać się rolniczymi pojazdami i odkryć w sobie farmerską żyłkę.

Nauka i zabawa

Symulator pracy na roli rozwija zdolności przewidywania oraz wspomaga funkcję ekonomicznego myślenia. Przekonujemy się również, iż praca w gospodarstwie do lekkich nie należy.

 

edycja tytanowa za darmoFarming Simulator 2013 Titanium Edition PC

Farming Simulator 2013 Titanium Edition to ekskluzywne rozwinięcie gry symulacyjnej Farming Simulator 2013. W praktyce oznacza ono udostępnienie użytkownikom komputerów PC oraz Mac rozwiązań właściwych uprzednio dla konsoli PS3 oraz Xbox 360. Zasadniczo oprawa gry pozostaje niezmienna, ponieważ wcielamy się w farmera, którego zadaniem jest żmudna praca związana z rozwojem i modernizacją gospodarstwa rolnego.

Co daje Titanium?

Wersja Titanium przenosi nas w realia amerykańskich farm, oddając przy tym aż 150 nowych pojazdów do naszej dyspozycji. Chcesz wypróbować sprzęt firm takich, jak Horsch, Kramer czy Krone, a także sprawdzić, czy uda ci się wypracować spore zyski i rozbudować biznes? Seria Farming Simulator sprawdź się w trudnym rolniczym rzemiośle.

Możliwości gry

Rozgrywka daje możliwość sprawdzenia się w trybie singularnym oraz w multiplayerze. W sposób realistyczny przedstawia dylematy, z którymi muszą na co dzień zmagać się ludzie pracujący na roli i pozwala poznać tajniki tej mozolnej pracy. Nasz wysiłek i zaangażowanie mogą jednak zaprocentować imponującą ścieżką kariery.

 

Symulator Farmy 2013 Ursus PobierzFarming Simulator 2013 Ursus Download

Farming Simulator 2013 Ursus to rozszerzenie do gry Farming Simulator 2013 wyprodukowanej przez niemiecką firmę GIANTS Software. Jeśli i Ty masz ochotę poznać życie zgodne z agrarnym cyklem przyrody, uprawiać rośliny, hodować zwierzęta i użytkować rolnicze pojazdy, pobierz Farming Simulator 2013 Ursus i zostań postępowym właścicielem majątków ziemskich.

Pojazdy Ursus – Seria Farming Simulator

Gra wiernie odwzorowuje pojazdy rodzimej marki Ursus, co stanowi prawdziwą gratkę dla pasjonatów. Wśród maszyn znajdują się prawdziwe perełki, jak: ciągnik C-466 czy traktor C-380. Można liczyć także na bardziej nowoczesne pojazdy.

Symulator wiejskiego życia

Dodatek na licencji Ursusa doskonale urozmaici i uatrakcyjni rozgrywkę polegającą na planowaniu upraw, zbieraniu plonów, pozyskiwaniu płodów i dóbr, które następnie będzie można spieniężyć. Popularny symulator pracy na farmie to możliwość stworzenia własnego wirtualnego biznesu i wdrażania autorskich strategii ekonomicznych. Im większy zysk, tym większa satysfakcja i większe możliwości rozbudowy gospodarstwa.

 

Farming Simulator 2013 za darmoFarming Simulator 2013 gra na Komputer

Farming Simulator 2013 to kolejna z serii gier przedstawiających życie i codzienną pracę farmera, którego zadaniem jest wytwarzanie płodów rolnych oraz chów zwierząt w celu osiągania korzyści majątkowych i modernizowania gospodarstwa. Rozgrywka została wyprodukowana przez niemieckie studio GIANTS Software, stanowi część, która jako pierwsza z serii popularnych gier została wydana na kilku platformach.

Co nowego? – Seria Farming Simulator

W stosunku do poprzednich wersji ulepszono grafikę i zadbano o wiele detali, pojawiły się nowe zwierzęta oraz sprzęty, wprowadzono też odmienny system upraw roślin wraz z dodatkowymi opcjami, jak np. gnicie upraw. Pojawiła się też opcja zakupu ziemi i stawiania nowych zabudowań. Gra, podobnie jak jej poprzedniczki, wykorzystuje zmienność warunków pogodowych oraz trybów nocnych, i dziennych. Rozgrywka dostępna jest w trybie jednostkowej kariery oraz w trybie multiplayer.

Uroki życia na wsi

Gra wiernie oddaje cechy gospodarskiej profesji. Jeśli marzysz o tym, by choć przez chwilę poczuć się niczym potentat ziemski i chcesz w spektakularny sposób rozbudować swoje imprerium, sprawdź serię Farming Simulator i zostań prawdziwym mistrzem w rolniczym fachu.

 

darmowe symulatory farmyFarming Simulator 2011 Download

Farming Simulator 2011 to, korzystająca z silnika PhysX, kolejna rozgrywka z serii symulatorów imitujących życie właściciela gospodarstwa rolnego. Gra, podobnie, jak poprzednie odsłony, oparta jest na zasadzie realizmu, systemie rozróżniania cyklów dobowych oraz na zmienności uwarunkowań pogodowych. Jednakże, w przeciwieństwie do poprzedniczek, rozgrywka z 2011 roku posiada także sporo nowości i udogodnień.

Ulepszenia w grze

Z pewnością w oczy rzuca się lepsza grafika. Ścieżka kariery jest mocno rozbudowana, udostępniono również opcję multiplayer. Nowością jest możliwość hodowli bydła i pozyskiwania np. mleka czy naturalnego nawozu (do tej pory gry z tej serii polegały jedynie na uprawie roślin). Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i pojazdów na licencji firm Poettinger, Horsch czy Vogel&Noot. Jesteś pewien, że podołasz wyzwaniu i z zacofanego gospodarstwa stworzysz dobrze prosperujący, nowoczesny biznes? Pobierz Farming Simulator 2011 na PC i spróbuj swoich sił! Stań się rekinem biznesu, który grudkę ziemi potrafi zamienić w żyłę złota.

Edukacyjne funkcje symulatora

Gra uczy opracowywania strategii biznesowych oraz podejmowania trudnych decyzji dotyczących interesów. Planowanie i umiejętności przewidywania, a także stawianie na nieustanny rozwój, odgrywają tu kluczową rolę.

 

Farming Simulator 2009 downloadFarming Simulator 2009 za darmo

Symulacje wiejskiego życia są od lat niezwykle popularne, wyrażając niejako chęć sentymentalnego powrotu człowieka do źródeł. Farming Simulator 2009 to jedna z odsłon rozgrywki, w której wcielamy się we właściciela rozległych majątków ziemskich. Grę wyprodukowało studio z Niemiec, GIANTS Software. Rozgrywka cechuje się sporą dozą realizmu, co jest z pewnością jedną z jej mocnych stron.

Rozwój własnego biznesu

W grze uprawiamy rośliny (we wszystkich fazach ich wzrostu, czyli od siewu, aż po zbiory). Musimy również zadbać o prawidłowe magazynowanie naszych plonów oraz ich sprzedaż. Korzystamy z szeregu pojazdów rolniczych, jak: traktory, kombajny, pługi, czy kultywatory. Dodatkowo wykonujemy specjalne misje i zadania. Chcesz poczuć się niczym nieoceniony strateg, planujący prace na roli i jednocześnie wspinający się po drabinie biznesowej? Seria Farming Simulator stań się prawdziwym ekspertem w dziedzinie upraw zbóż, czy warzyw. Gra daje spore perspektywy budowy własnego imperium rolnego, a wyhodowane samodzielnie rośliny są źródłem niewysłowionej satysfakcji.

Opcje gry

Symulator został wyposażony w tryb dzienny i nocny, oraz zmienne warunki pogodowe. Dodatki do gry obfitują w nowe pojazdy czy narzędzia. Interesujące jest także otoczenie naszej farmy (wioska, drobne sklepiki, port rybacki oraz mistyczny kamienny krąg owiany aurą tajemniczości).

 

Farming Simulator 2008 DownloadFarming Simulator Classic Download

Farming Simulator Classic to wyprodukowana przez niemiecką firmę GIANTS Software przyjemna rozgrywka symulacyjna imitująca blaski i cienie życia pracowitego farmera. Choć niektórym może wydać się, że gra jest dziecinnie prosta, nic bardziej mylnego. Mamy bowiem do czynienia z ciężką pracą na roli oraz z problemami, z którymi w prawdziwym życiu muszą zmagać się właściciele gospodarstw rolnych, a problemów tych, jak się okazuje jest niemało. Oporządzanie przydomowych zagonów niewiele ma bowiem wspólnego z idylliczną wiejską egzystencją.

Zasada realizmu

Twórcy gry postawili przede wszystkim na autentyczność. Właśnie dlatego wszelkie zajęcia, narzędzia czy pojazdy wzorowane były na tych, które w rzeczywistości naprawdę wykorzystywane są w pracy rolnika. Nieobce ci wysiłek, trud, ciężka harówka oraz jazda ciągnikiem, pobierz Farming Simulator Classic download i zbieraj plony swojej pracy. Naszym celem w grze jest uprawa roślin oraz sprzedanie płodów rolnych z zyskiem.

Zmienne warunki pogodowe

Seria Farming Simulator posiada rozwinięty system opcji pogodowych. Oczywiście na to, czy świeci słońce, czy pada deszcz, nie mamy wpływu, ale możemy dostosować charakter naszych działań do zmieniających się warunków atmosferycznych, np. poprzez zabezpieczenie upraw przed zniszczeniem. Symulator pozwala poczuć się niczym prawdziwy farmer, który musi podejmować istotne decyzje, np. w zakresie wyboru odpowiednich nawozów czy stosowanych urządzeń. Gra zawiera także system kariery, system rozróżniania pór dziennych i nocnych oraz opcję rozszerzania katalogu pojazdów poprzez nabywanie nowych w wirtualnej rzeczywistości. Otwarty świat rozgrywki sprawia, że nie jest ona monotonna i szybko się nie znudzi.