Professional Farmer 2015 Download

Professional Farmer 2015 pobierz

Professional Farmer 2015 Download (Symulator Farmy 2015 | Maszyny Rolnicze 2015) to kolejna gra, stworzona przez studio PlayWay (producent i wydawca), która wpisuje się w charakterystykę tak zwanych symulatorów farmy. Na tle innych pozycji wyróżnia się ona nieco mocniej zaakcentowanym kalendarzem upraw, związanych z rocznym cyklem pogodowym. Wydawca PL: Techland. Data premiery: 05.12.2014r. Platforma: Windows PC.

 

 

Professional Farmer 2015 Download – Pełna Wersja PC

Maszyny Rolnicze 2015 Pobierz

Professional Farmer 2015 pobierz

Mechanika gry

Professional Farmer 2015 pozwala nam na przejęcie kontroli nad wybraną przez nas farmą. Dlatego naszym zadaniem, będzie wcielenie się w rolnika, który musi zrealizować wszystkie niezbędne prace, wynikające z prowadzonej działalności. Oczywiście uzyskane w ten sposób zarobki, będą przeznaczane na zakup nowych upraw, maszyn a w konsekwencji – na rozwój naszego gospodarstwa rolniczego.

Naszym celem nie jest jedynie zwiększanie ilości upraw i dokupowanie ziemi. Musimy też z biegiem czasu dywersyfikować źródła uzyskiwanych dochodów, wprowadzając np. hodowlę zwierząt. Toteż pozwoli nam to na pewne uniezależnienie się od warunków pogodowych, które w grze mogą być dość kapryśne. Jeśli kochasz gry, w których możesz stale się rozwijać, koniecznie pobierz Professional Farmer 2015 za darmo. Ta niezwykła pozycja pomoże Ci w stworzeniu prawdziwego, rolniczego imperium.

Mocną stroną interfejsu gry, jest dość duża powierzchnia pól uprawnych, sięgająca nawet 30 kilometrów kwadratowych. Do dyspozycji naszego rolnika oddano aż 150 różnych maszyn rolniczych o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu i sposobie działania. To jednak nie wszystko. Tak więc Professional Farmer 2015 to także uprawy, których – jak na warunki panujące w tego typu symulatorach – jest stosunkowo dużo. Nowością jest też sadownictwo, polegające na sadzeniu i pielęgnowaniu drzewek owocowych.

Specyfika Professional Farmer 2015

Jeśli lubisz się rozwijać, pobierz Professional Farmer 2015 Download na swój komputer, gdyż gra ta umożliwia wielopłaszczyznową rozbudowę całej farmy. A zatem gracz dostaje do dyspozycji szereg budynków, które może w sposób dowolny rozstawiać na obszarze swojej farmy. W grze zaimplementowano specjalny edytor, w którym gracz ma możliwość projektowana i budowy własnych budynków. Co ważne, całość rozgrywki opiera się na rocznym kalendarzu cyklu upraw, co jeszcze lepiej odzwierciedla realia, panujące na terenie naszej farmy. Poprzednia odsłona serii Professional Farmer 2014 za darmo.

Szata graficzna

Jeśli lubisz dopracowane graficznie symulatory farmy, koniecznie pobierz Professional Farmer 2015 free. Gra ta od strony graficznej została bardzo dobrze dopracowana. Widać to zarówno w kontekście jakości przedstawionych tekstur, jak również trójwymiarowych obrazów. W Professional Farmer 2015 pojawiła się też wizualizacja zużycia i zabrudzenia posiadanych przez nas maszyn rolniczych a także – możliwość ich oczyszczenia.

Tryby gry

Oprócz trybu single, w Professional Farmer 2015 pojawia się również tryb multi. Można w nim pracować w trybie kooperacji, bądź też – jeśli zachodzi taka potrzeba – narzucać sobie nawzajem wykonanie określonych zadań.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i5 2.6 GHz/AMD Phenom II X4 3.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 6 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 10 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8

Professional Farmer 2015 Pobierz grę PC

Symulator Farmy 2015 Pobierz

Professional Farmer 2015 download

  • Free Download Professional Farmer 2015 Crack Chomikuj
  • Pobierz Symulator Farmy 2015 Torrent Pebx
  • CODEX Professional Farmer 2015 Free Download
  • SKIDROW Maszyny Rolnicze 2015 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*