Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17 Download to doskonale znana niemalże wszystkim graczom seria symulatorów rolniczych. Stworzona przez Giants Sofware (producent), która od 2013 roku robi prawdziwą furorę. Głównym zadaniem graczy jest szeroko pojęte prowadzenie oraz zarządzanie gospodarstwem rolniczym. Jesteśmy zatem odpowiedzialni za uprawę roli, hodowlę zwierząt, ale także za zbiór oraz sprzedaż plonów. Naszym celem jest ciągłe rozwijanie gospodarstwa, a więc musimy rozszerzać uprawę czy nabywać nowe maszyny. Wydawca gry: Focus Home Interactive (Wydawca PL: CDP). Data Premiery: 25.10.2016r. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, XBOX ONE, Switch, Mac OS.

Farming Simulator 17 Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 17 Pobierz

Wszystkie części serii Farming Simulator osiągnęły ogromny sukces. Dlatego nie można się dziwić temu, iż Farming Simulator 17 to gra, którą po prostu trzeba ściągnąć!

Czego oczekiwać?

Farming Simulator 17 PC z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które miały już przyjemność zarządzać wirtualnym gospodarstwem. Nowa odsłona gry ponownie przenosi nas w świat rolnictwa. Więc jako gospodarze musimy podejmować ważne decyzje dotyczące funkcjonowania całego naszego gospodarstwa. Przede wszystkim jednak musimy zacząć od zdobycia najważniejszych narzędzi czy też maszyn. Dzięki którym będziemy mogli owocnie pracować. Chodzi tutaj przede wszystkim o sadzenie i sianie poszczególnych roślin. A zatem o ich późniejsze zebranie, przewiezienie i oczywiście sprzedanie.

Po raz kolejny za stworzenie gry odpowiada grupa Giants Software, która dzięki zdobytemu już doświadczeniu doskonale wie jak zadowolić wiernych fanów serii. Dlatego też, nie ma wątpliwości, że jej nowa odsłona czyli FS17 Download jest warta ściągnięcia, podobnie jak wszystkie poprzednie jej części. Zachwyceni będą nie tylko Ci gracze, którzy bardzo dobrze znają tę grę, ale również Ci, którzy sięgną po nią po raz pierwszy.

Ulepszenia w Farming Simulator 17

Choć wielu osobom może się wydawać, że w dużej mierze, kolejna część serii jest kontynuacją poprzednich i nie wnosi nic nowego. Zatem trzeba zwrócić uwagę na mnóstwo szczegółów, które zostały ulepszone i sprawiają, że gra jest nie tylko ciekawsza, ale także przyjemniej się ją ogląda. Dzięki wprowadzonym usprawnieniom zarządzanie naszym gospodarstwem jest zdecydowanie łatwiejsze. Co zatem warto wyróżnić?

W Farming Simulator 17 pojawiła się możliwość uprawy dwóch nowych roślin, jakimi są soja oraz słonecznik. Niezwykle ważna jest także opcja wykonywania niektórych prac przy pomocy własnych rąk, zamiast używania ciężkiego sprzętu. Wielu graczy z niecierpliwością czekało na to by chociażby samodzielnie przenieść drewno, do czego przecież maszyna nie jest niezbędna. To jednak nie wszystko, gdyż oprócz zysku ze sprzedaży plonów, możemy również zarobić nieco dodatkowych pieniędzy za wykonanie prac zlecanych przez innych rolników. Oczywiście są oni prowadzeni przez sztuczną inteligencję, ale taki zarobek z pewnością ucieszy wielu graczy. Poprzednia odsłona serii do pobrania Farming Simulator 15 Gold.

A co z dostępnymi w grze maszynami? Farming Simulator 17 Pobierz pozwala nam na korzystanie z ponad 200 maszyn, pochodzących od 60 licencjonowanych producentów. Wśród nich znaleźli się zarówno już Ci dobrze znani z poprzednich części serii, jak i zupełnie nowi. Oczywiście wygląd oraz parametry techniczne pojazdów mogą być zmieniane przez graczy. Ale zupełną nowością jest opcja leasingu poszczególnych maszyn w salonach. Wszystkie te możliwości powodują, że zwyczajnie nie można nie ściągnąć Farming Simulator 17 Download. Dlatego że gra ta daje nam mnóstwo fantastycznych opcji. A wisienką na torcie z pewnością będzie fakt, iż wśród nich pojawiła się możliwość przewozu towarów wielkogabarytowych przy pomocy pociągu towarowego.

Parametry techniczne – co nowego?

Jeśli chodzi o sam silnik graficzny na platformie PC Windows to jest on taki sam jak w przypadku poprzednich części serii Farming Simulator. To co uległo zmianie to jednak wygląd, co jest dostrzegalne w przypadku maszyn oraz ich oświetlenia. Ponadto w Farming Simulator 17 korzystamy ze znanych nam już map z poprzedniej części gry, choć dodana została jedna nowa lokalizacja umiejscowiona na wybrzeży Pacyfiku. Nie ma jednak mowy o nudzie, gdyż wszystkie ulepszenia gry sprawiają, iż po raz kolejny jest ona wielką przygodą.

Farming Simulator 17 Pobierz grę na PC

Farming Simulator 17 Download

Wymagania systemowe
System: Windows 7/8/10
Procesor: AMD/Intel 2.0 GHz dual-core
Karta graficzna: 1 GB, DirectX 11, AMD Radeon HD 6770/NVIDIA GeForce GTS 450
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB
  • Free Download Farming Simulator 17 Torrent Pebx
  • Pobierz FS17 Crack Chomikuj
  • SKIDROW Farming Simulator 17 Free Download
  • CODEX Farming Simulator Pobierz za darmo

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*