Farming Simulator 2011 Download

Farming Simulator 2011 download

Farming Simulator 2011 (Landwirtschafts-Simulator 2011 Download) to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów rolniczych, w której wcielamy się w rolę młodego rolnika, przejmującego niewielkie gospodarstwo rolnicze. W porównaniu do poprzednich odsłon gry, wprowadzono tu kilka poprawek, które mają dość istotny wpływ na przebieg rozgrywki. Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, również i ta została w całości stworzona przez niemieckie studio Giants Software (producent). Wydawca: Atari / Infogrames (Wydawca PL: Techland). Data premiery: 18.10.2010r. Platforma: Microsoft Windows PC.

 

Farming Simulator 2011 Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 2011 Pobierz

Mechanika gry

W momencie rozpoczęcia rozgrywki, otrzymujemy do naszej dyspozycji fragment ziemi o powierzchni czterech kilometrów kwadratowych. Zadaniem naszego bohatera, jest rzecz jasna zdobycie odpowiednich środków finansowych, które pozwolą nam przekształcić naszą niewielką farmę w duże gospodarstwo rolne.

Co będzie należeć do naszych zadań? W porównaniu z poprzednimi wersjami Farming Simulator, zakres realizowanych przez nas czynności w zasadzie się nie zmieni, i obejmie przede wszystkim kultywację ziemi, zasiewanie roli a także zbieranie, magazynowanie i sprzedaż plonów. Dlatego, jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności w każdej z tych czynności, koniecznie pobierz Farming Simulator 2011 PC i sprawdź, jak zostać doświadczonym rolnikiem cyfrowych upraw.

Nowości i ulepszenia Farming Simulator 2011

W porównaniu do poprzedniej wersji Farming Simulator, dużo zmieniło się w kontekście oferty poszczególnych sklepów z artykułami i maszynami rolniczymi. W wersji oznaczonej numerem 2011, możemy skorzystać z aż kilkunastu modeli różnych traktorów, kultywatorów, czy też pługów, siewników, kosiarek i przyczep. Oczywiście cały dostępny sprzęt jest licencjonowany, co jeszcze bardziej podkreśla poziom realizmu w grze.

Nowością w Farming Simulator 2011 jest również wprowadzenie hodowli bydła. Oczywiście wiąże się ona z koniecznością zapewnienia im odpowiedniego pożywienia, ale też… z możliwością uzyskania dostępu do świeżego mleka i rzecz jasna naturalnego nawozu. Jeśli chcesz sprawdzić, jak hodować bydło w popularnej serii symulatorów farmy, koniecznie pobierz na PC Farming Simulator 2011 free Download i przekonaj się, że jest to praca ciężka, ale i opłacalna.

Tryby gry

Istotną nowością, mającą wpływ na poziom rozgrywki w Farming Simulator 2011, jest wprowadzenie trybu multiplayer. Dzięki niemu, wcale nie musimy samotnie opiekować się naszą farmą. Możemy skorzystać np. z pomocy osób trzecich, co jednak wiąże się z koniecznością podziału dostępnych zysków.

Zmiany objęły również tryb kariery, którego drzewko jest od teraz bardziej przejrzyste a zarazem rozbudowane. Tym samym, rozgrywka staje się jeszcze bardziej złożona i zaawansowana. Zobacz też Farmer’s Dynasty do pobrania.

Szata graficzna

Nowy Farming Simulator 2011 to również dużo zmian w obrębie szaty graficznej, którą cechuje znacznie wyższy poziom realizmu. Wprowadzenie nowego silnika graficznego, znacznie poprawiło fizykę w grze. Pozycja nie mogła obyć się też bez zaawansowanych edytorów, umożliwiających generowanie i implementowanie zupełnie nowych maszyn i budynków. Jeśli więc chcesz wypróbować potencjał nowego symulatora farmy od Giants Software. Zatem pobierz gre Farming Simulator 2011 free i przekonaj się, jak bardzo można odnowić ten popularny symulator.

Wymagania techniczne

  • procesor – Pentium IV 2 GHz,
  • pamięć operacyjna – 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku – 1 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP/Vista/7

Farming Simulator 2011 Pobierz grę PC

Farming Simulator 2011 Download

  • Pobierz Farming Simulator 2011 Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator 2011 Torrent Pebx
  • SKIDROW Farming Simulator 2011 Pobierz za darmo
  • CODEX Farming Simulator Download

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*