Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 (Symulator Farmy 2015) to bez wątpienia jeden z najlepszych do tej pory wypuszczonych symulatorów tego typu dlatego też postanowiliśmy udostępnić wam go w pełnej wersji do pobrania przez szybki instalator. Farming Simulator 15 Download z pewnością zaspokoi każdego młodego farmera. Został on przygotowany przez szwajcarskie studio Gaints Software (producent). Gra tym razem została przygotowana na platformy Windows PC, XONE, X360, PS4, PS3 więc każdy będzie mógł nacieszyć się tą wyśmienitą produkcją i poprowadzić swoją farmę ku szczytowi jej działalności. Wydawca: Focus Home Interactive (Wydawca PL: CDP). Data premiery: 30.10.2014r.

Farming Simulator 15 Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 15 Pobierz

Elementy rozgrywki Symulatora Farmy 15 nie uległy większej zmianie co do poprzednich produkcji. Nadal zadaniem naszym jako Farmera jest hodowla zwierząt, obsiewanie pól czy też modernizacja sprzętu, kupowanie nowych maszyn. Nasze przedsiębiorstwo rolnicze pieniądze będzie zdobywać poprzez jak pewnie wszystkim wiadomo sprzedaż płodów rolnych. A także innych dóbr które zostaną wyprodukowane na naszej farmie.

Prowadzenie Farmy

W Farming Simulator 15 nasze interesy możemy poprowadzić na dwa różne sposoby. Dodano bowiem do podstawowej lokacji, która jest nam dobrze znana z poprzedniej części obszary Północnej Europy czyli Skandynawia. Ten teren cechuje się innym krajobrazem oraz warunkami jak np. znacznie więcej terenów leśnych. Związana jest z tym nowość wprowadzona do Symulatora Farmy czyli zarządzanie lasem. W związku z tym dodany został odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam ścinać drzewa. Nowe wyposażenie od producentów takich jak New Holland oraz Ponsse. Warto także dodać iż w grze pojawia się myjka ciśnieniowa. Dzięki której zmyjemy brud osadzający się na naszych pojazdach podczas trwania pracy.

Pełna wersja na PC Farming Simulator 15 Download dostępna za darmo na naszej stronie w formie szybkiego instalatora. A więc wszystko zrobi za Ciebie abyś już teraz cieszył się najnowszym Symulatorem Farmy 2015. Jak w poprzedniej części nie zabraknie trybu wieloosobowej rozgrywki czyli multiplayer. W tejże części możemy zarządzać farmą wraz z aż 16 graczami jednocześnie, łączących się za pomocą sieci lokalnej lub internet. Gra także wspiera modyfikacje tworzone przez jej fanów.

Nowość Wycinka Drzew!

Wprowadzona wycinka drzew w najnowszej odsłonie serii to świetna nowość która urozmaica rozgrywkę. Zatem dodano nowe świetne i jakże potężne maszyny do wycinania lasów jak automatyczne piły czy pojazdy przewożące bele drzewa. Również możemy zejść z maszyny i sami złapać za piłę motorową. Tym samym podsumowując Farming Simulator 15 Free to nie tylko prowadzenie farmy i gospodarstwa rolnego ale także zajmowanie się wycinką drzew i prowadzenie działalności w tym kierunku. Nie wątpliwym jest to że ten element rozgrywki na pewno przypadnie wielu graczom do gustu, a więc jeśli chcesz już teraz wypróbować najnowszą odsłonę Symulator Farmy 2015 Pobierz za darmo z naszej strony! Sprawdź czy dasz radę poprowadzić własną farmę.

Farming Simulator 15 Pobierz grę na PC

Farming Simulator 15 Download

Wymagania systemowe
System operacyjny: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8
Procesor: AMD/INTEL 2.0 GHZ
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: 512 MB ATI RADEON HD 2600/NVIDIA GEFORCE 8600
Miejsce na dysku: 3 GB
  • Free Download Farming Simulator 15 Crack Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator 15 Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator 15 Free Download
  • SKIDROW Farming Simulator 15 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*