Farming Simulator 15 Gold Download

Farming Simulator 15 Gold download

Farming Simulator 15 Gold (Farming Simulator 15: Złota Edycja) to dodatek do słynnej gry o tej samej nazwie, tym razem oznaczonej numerem 15. Twórcy dodatku oddają graczom do dyspozycji ogromne tereny Europy Północnej, co przedkłada się na zupełnie nowe uprawy i odmienną technikę rolnictwa. Za stworzenie dodatku odpowiedzialne jest studio Giants Software Gmbh (producent). Wydawcą gry jest Focus Home Interactive. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, XBOX ONE. Data premiery: 29.10.2015.

 

 

Farming Simulator 15 Gold Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 15 Download

Mechanika gry

Farming Simulator 15 nie wprowadza właściwie żadnych konkretnych zmian, jeśli chodzi o podstawowe założenia rozgrywki. Naszym zadaniem nadal jest obsiewanie pól, zbieranie plonów a także ich magazynowanie i sprzedawanie. Uzyskane w ten sposób środki możemy przeznaczyć na rozwój naszej farmy. A więc podobnie jak w innych odsłonach tej popularnej serii gier – jest naszym celem.

Cechą charakterystyczną dla Farming Simulator 15 Złota Edycja, jest wprowadzenie zupełnie nowego teatru działań, tym razem w Europie Północnej a konkretnie w Skandynawii. Oczywiście miłośnicy dotychczasowej, standardowej lokalizacji również będą mogli prowadzić na niej swoją działalność. Jeśli więc również i Ty chcesz wypróbować swoje umiejętności w zakresie uprawy Skandynawskich pól. W związku z tym pobierz Farming Simulator 15 Gold na swój komputer i wypróbuj nowe możliwości, oferowane przez nowe lokacje.

Specyfika gry

Co oferuje nam nowa, skandynawska lokalizacja? Z pewnością znacznie więcej obszarów leśnych, które trzeba dostosować do wymagań naszego rolnictwa. Oznacza to, że odtąd będziemy zmuszeni do obsługi urządzeń, pozwalających nam na ścinanie drzew. W tym celu, będziemy mogli zapoznać się z zupełnie nowymi, licencjonowanymi maszynami. Czyli takich producentów jak New Holland, bądź Ponsee.

Nowością, która znacznie mniej „rzuca się w oczy”, jest wprowadzenie myjki ciśnieniowej. Zatem pozwoli nam na zaawansowane oczyszczanie posiadanych przez nas maszyn rolniczych. Co równie istotne, w symulatorze farmy pojawia się aż 20 nowych maszyn. Wobec tego podobnie jak dotychczas są wiernym odwzorowaniem ich „fizycznych” wersji. Jeśli więc chcesz wypróbować potencjał, drzemiący w nowych, dostępnych w grze maszynach, koniecznie pobierz Farming Simulator 15 Złota Edycja Download i ciesz się jeszcze bardziej złożoną i zaawansowaną rozgrywką.

Szata graficzna

Gra charakteryzuje się jeszcze bardziej ulepszoną (w porównaniu do poprzednich wersji) szatą graficzną. Zawarte w niej tekstury są jeszcze dokładniejsze, co przedkłada się na jeszcze lepiej dopracowany interfejs graficzny. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, również i tu mamy do czynienia zarówno ze zmieniającymi się porami dnia i roku, jak również rozbudowaną fizyką.

Tryby gry

Mocną stroną gry Farming Simulator 15 Gold jest tryb multiplayer, który pozwala na zarządzanie jedną farmą aż przez 16 osób jednocześnie. Jeśli więc marzysz o założeniu wraz ze swoimi znajomymi wirtualnej farmy, koniecznie pobierz Farming Simulator 15 Gold Free i przekonaj się, jak skomplikowane i złożone będzie to zadanie.

Kwestie techniczne

  • Procesor – Dual Core 2.0 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
  • Karta graficzna 512 MB Nvidia GeForce 8600/Radeon HD 2600 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku – 5 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Giants Software Gmbh

Farming Simulator 15 Złota Edycja Pobierz grę PC

Gold Edition zawiera wszystkie dodatki DLC

Farming Simulator 15 Złota Edycja pobierz

  • Pobierz gry Farming Simulator 15 Gold Edition Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator 15 Złota Edycja Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator 15 Gold Edition Free Game
  • SKIDROW Farming Simulator 15 Złota Edycja Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*