Real Farm Download

Real Farm Sim Pobierz

Real Farm Sim jest grą na PC, która została stworzona z myślą o fanach symulatorów rolniczych, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym gatunkiem. W grze jak zwykle wcielamy się w rolnika, który na samym początku z mozołem pracuje w gospodarstwie rolnym. Z czasem, kiedy osiąga coraz wyższe plony i może sprzedawać nadwyżki, rozwija swoje gospodarstwo, zatrudnia pracowników i staje w szranki z dużą konkurencją w tej branży. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w grze, w której w czasie rzeczywistym rywalizujesz o prymat najlepiej rozwijającego się gospodarstwa rolnego, koniecznie pobierz Real Farm Download i przekonaj się czy jesteś urodzonym farmerem. Producent: Triangle Studios. Wydawca: Soedesco (Wydawca PL: APN Promise). Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, XBOX ONE. Data premiery: 20.10.2017r.

Real Farm Download – Pełna Wersja PC

Zdobywaj prestiż i rozwijaj swój areał

Na samym początku rolnik nie ma do dyspozycji wielu akrów ziemi. Zdobywa coraz większy areał w ramach pomnażania swojego kapitału i zakupu coraz bardziej wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń rolniczych. Musi zatem zadbać najpierw o przygotowanie pola do zasiewu, po czym pieczołowicie zasiać nasiona i pilnować by warunki atmosferyczne nie zniweczyły ciężkiej pracy. Konieczne jest czasem nawadnianie pola, aby plony nie zmarniały. Jeśli chcesz poznać dobowy rytm pracy rolnika i wszystkie wyzwania, jakie stoją przed nim by gospodarstwo rolne prosperowało coraz lepiej zgarnij grę. Więc pobierz Real Farm za darmo i spróbuj swoich sił w zarządzaniu.

Prowadź swoją działalność wielotorowo

Poza uprawą zbóż czy też warzyw, a także owoców, możesz również zostać hodowcą. Zwierzęta mogą zapewnić byt rolnikowi w okresach, kiedy plony nie są tak duże jak się spodziewał. Może zarówno handlować mlekiem, jak i jajkami, a także sprzedawać mięso. Oczywiście na tym etapie musi już skorzystać z pomocy. Dlatego że samodzielnie nie byłby w stanie ogarnąć zarówno pola, jak i zadbać o karmienie i pielęgnację zwierząt. Przy tym wszystkim cały czas depcze mu po piętach konkurencja, musi więc robić wszystko, aby utrzymać swoją pozycję na rynku. Zatem jeśli jesteś miłośnikiem strategii ekonomicznych, koniecznie pobierz Real Farm Download. Wobec tego odnajdziesz się w tej grze bez trudu i sprawi Ci wiele satysfakcji. Jeśli chcesz sprawdź też najnowszą grę Farming Simulator 19 do pobrania.

Dwa tryby gry i zapierająca dech w piersiach grafika

Real Farm Sim oferuje dwa tryby gry. Pierwszym z nich jest kariera, czyli przeprowadzenie rolnika przez szczeble kariery, od pracownika na farmie do zarządzającego wielkim gospodarstwem rolnym. Oczywiście do dyspozycji gracza jest również tryb swobodny. Jest to również dobra opcja dla początkujących, gdyż przed graczem nie są stawiane żadne konkretne zadania. Zatem może rozwijać swoją farmę według własnego uznania. Gra Real Farm Sim ma do zaoferowania fantastyczną grafikę, wspieraną przez rozbudowany silnik graficzny. Dzięki temu otrzymujesz krystaliczny i niesamowicie rzeczywisty obraz, sprawiający, że czuje się jakby było się integralną częścią przedstawionych wydarzeń, a przyroda zachwyca swoją autentycznością. Ponadto może działać w rozdzielczości 4K, która daje możliwość dostrzeżenia największej ilość drobnych detali, czyniąc rozgrywkę prawdziwą gratką dla wszystkich fanów gier na PC.

Real Farm Pobierz grę na PC

Real Farm download

Wymagania systemowe

Minimalne:
System: Windows 7 lub nowszy
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 670 or AMD Radeon HD 7970
Procesor: 2.7 GHz Dual Core
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB

Zalecane:
System: Windows 7 lub nowszy
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 950
Procesor: Intel® Core™ i5 4th Gen / AMD A10 series
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB
  • CODEX Real Farm Sim Free Download
  • SKIDROW Real Farm Pobierz za darmo
  • Pobierz Real Farm Sim Crack Chomikuj
  • Free Download Real Farm Torrent Pebx

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*