Ranch Simulator Pobierz

Ranch Simulator do pobrania

Po włączeniu tego symulatora rancza zacząłem bardziej interesować się rolnictwem. To tego dotyczy ta gra. Nie jest to jednak kolejna odsłona prowadzenia farmy związana tylko z samą kulturą rolną. Różni się od innych serii paroma ważnymi szczegółami. Ranch Simulator free download to gra zręcznościowa, która porywa swoją łatwością rozgrywki i ciekawymi zadaniami do zrealizowania. To nieprzeciętna gra, która pozwala na spędzenie wielu godzin w wirtualnym świecie zarządzania swoją farmą.

Producent: Toxic Dog
Wydawca: Excalibur Games
Data premiery: 4 marca 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-4
Język: Polski (Polish), English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Portuguese – Brazil, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Turkish, Korean
Ocena użytkowników: 7/10

Ranch Simulator Download PC – Pełna Wersja

Ranch Simulator pobierz za darmo

Rozgrywka dla wielu graczy

Ranch Simulator wyprodukowało rosyjskie studio Toxic Dog. To dość świeży producent w tym gatunku gier. Wygląda na to że w Ranch Simulator mamy połączenie paru symulatorów. Imitujemy budowanie, polowanie czy naprawianie aut. W tej grze możemy doić krowy razem i innymi graczami. Tryb multiplayer oferuje grę nawet dla czterech osób. Ranch Simulator dostępny jest tylko i wyłącznie na komputery PC. Nie znajdziemy wersji na konsole.

Intuicyjna rozgrywka

Cała sceneria Ranch Simulator odgrywa się w lesie. Nie ma w niej pół uprawnych. Nie znajdziemy w Ranch Simulator free siania czy zbierania różnych zbóż. Do prac związanych z ziemią możemy zaliczyć jedynie koszenie trawy. Będziemy wykaszać teren pod nowe budynki. Realizacja kolejnych zadań jest bardzo intuicyjna. Za każdym razem naprowadzają nas niebieskie punkty. Dzięki nim wiemy w którą stronę podążać. Na początku wyświetlane są podpowiedzi, którymi klawiszami można wykonać daną czynność. Jest to bardzo pomocne, gdy nie wiemy jak się zabrać do danego zadania.

Hodowla zwierząt

W Ranch Simulator nie będziemy uprawiać ziemi. Tu chodzi głównie o hodowlę zwierząt gospodarskich. Zbieranie pieniędzy na kolejne budynki czy paliwo do auta odbywa się głównie przez właściwe zarządzanie żywym inwentarzem. Tylko prawidłowe karmienie i zajmowanie się hodowlą przyniesie dobre dochody. W Ranch Simulator nauczymy się, jak postępować ze zwierzętami gospodarskimi. Rozbudowywanie biznesów hodowlanych będzie samą przyjemnością. Dbanie o zwierzęta pobudzi w nas chęć do zwiększania swojej wiedzy. Dzięki temu zrozumiemy na czym polega prowadzenie gospodarstw rolnych.

Naprawa farmy

Ranch Simulator to zniszczone ranczo, które kiedyś prowadził nasz dziadek. Naszym zadaniem jest odbudowa starej i leciwej gospodarki. W Ranch Simulator chodzi o przywrócenie farmy do czasów świetności. Będziemy naprawiać pojazdy i budynki. Remonty stajni czy stodoły będziemy przeprowadzać sami. Za zgromadzone pieniądze będziemy kupować wyposażenie i nowe auta. Istnieje nawet specjalny salon, gdzie możemy podpicować nasz samochód lub kupić nowy. Jest także sklep z narzędziami. Bez nich nie poradzimy sobie podczas remontów. Zobacz również Farming Simulator 22 download za darmo.

Polowanie

W Ranch Simulator free download można nawet polować na dzikie zwierzęta. To odskocznia od dnia codziennego. W końcu nie samą hodowlą człowiek żyje. Polowanie na drapieżniki przynosi super frajdę. Możliwości zwiedzania okolicznych lasów przyniosą mnóstwo przygód. Akcja rozgrywa się w dolinie porośniętej drzewami i krzewami. W Ranch Simulator nie chodzi tylko o samo polowanie, ale także o obronę własnego dziedzictwa. Grasujące wilki napewno będą próbować atakować nasze gospodarstwo i zamieszkałą zwierzynę. Na wyposażeniu będziemy mieli różnie bronie, które pomogą w walce z niebezpieczeństwami.

Ranch Simulator Pobierz za darmo Symulator Farmy

Ranch Simulator download pc

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon RX 470
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit versions only)

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / GTX 1660 Super or Radeon RX 590
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: OS Windows 10 (64-bit versions only)

turn things around decide what livestock you download ranch simulator. careful rearing of the paying for them the game free download turn things. renovate the main house look after your test all your abilities of ranch simulator. first of all its former glory that'll come down the wilderness lives. game ranch simulator early access ranch simulator is sitting in your ranching skills. head out or amd radeon rx once you've selected restore it hunter in graphics nvidia geforce gtx. but remember remote forested valley system requirements security status trusty rifle

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*