Pure Farming 2018 Download

Pure Farming 2018 pobierz

Download Pure Farming 2018 to kolejny symulator farmy, tym razem wydany przez popularne polskie studio Techland. Pod względem specyfiki rozgrywki, gra ta nie odbiega od innych, popularnych reprezentantów gatunku. A więc naszym celem będzie przejęcie kontroli nad wybranym gospodarstwem rolnym i dbanie o jego rozwój. Producent gry: Ice Flames. Data premiery: 13.03.2018r. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, XBOX ONE.

 

 

Pure Farming 2018 Download – Pełna Wersja PC

Pure Farming 2018 Pobierz

Mechanika gry

Dbanie o ekonomiczny rozwój naszej wirtualnej farmy w Pure Farming 2018 wcale nie będzie taki łatwy. Jest to zasługą dość złożonej mechaniki gry, opartej na wielu różnych roślinach, maszynach i np. nawozach. Przykładowo, już na samym początku uzyskujemy dostęp do wielu odmian roślin, które w różnym czasie przynoszą różny plon. Oczywiście sprzedaż ich będzie przynosić zmienne dochody, zależne od rodzaju uzyskanego plonu a także… od warunków atmosferycznych. Dlatego, jeśli również i Ty chcesz sprawdzić się w tej niezwykłej roli, koniecznie pobierz na swój komputer Pure Farming 2018 za darmo i wypróbuj swoich sił w zarządzaniu wirtualną farmą.

Złożoność rozgrywki potęguje jeszcze bardziej duża ilość map, która przedkłada się na większą liczbę upraw, które przecież wymagają zupełnie innych metod uprawiania. Jeśli np. zdecydujemy się na prowadzenie naszej farmy w Japonii, będziemy musieli skupić się na uprawie ryżu i wiśni. Z kolei Włochy to przede wszystkim drzewa oliwne i winogrona. Jednym słowem, w Pure Farming 2018 różnorodność jest na poziomie dziennym.

W grze nie skupiamy się wyłącznie na uprawie roślin. Naszym zadaniem będzie też hodowla bydła a to – jak wiadomo – wymaga bardzo złożonych metod hodowlanych. W międzyczasie, będziemy mogli skupić się na produkcji energii elektrycznej, bądź zbudować własną szklarnię. Jeśli więc lubisz symulatory farmy o złożonej, wielopłaszczyznowej rozgrywce, koniecznie pobierz gre Pure Farming 2018 Download i sprawdź się na każdej z nich.

Utrzymanie sprzętu Pure Farming 2018

Mocną stroną produkcji, jest sprzęt rolniczy. Wszystkie prace mające przynieść nam ekonomiczny zysk, wykonujemy za pomocą około 70 licencjonowanych (i wiernie odwzorowanych) maszyn. Zatem wśród nich można znaleźć sprzęt między innymi takich firm jak McCormick, DAF, czy Landini. Podobną grą jest Farmer’s Dynasty do pobrania.

To jednak nie wszystko. Posiadane przez nas maszyny rolnicze musimy poddawać ciągłym przeglądom. Jeśli zajdzie taka potrzeba – naprawom. W tym celu, twórcy gry zaimplementowali w niej specjalny garaż, w którym można dokonywać wszelkich niezbędnych napraw i konserwacji.

Tryby gry

Rozgrywka w Pure Farming 2018 opiera się w zasadzie na trzech podstawowych trybach gry – sandboksie, zestawie wyzwań i kampanii. O ile dwa ostatnie tryby są wszystkim miłośnikom tego typu gier znane o tyle sam sandbox pozwala na własnoręczne prowadzenie naszego gospodarstwa. W trybie tym nie ma żadnych zadań, ani kolejnych poziomów. Jeśli więc lubisz taką formę rozrywki, koniecznie pobierz Pure Farming 2018 free Download i… rób co chcesz na swoim wirtualnym poletku.

Rozwój postaci

Mocną stroną produkcji jest możliwość ciągłego rozwoju postaci, w którą wciela się gracz. Wyższy poziom doświadczenia wiąże się tutaj ze zwiększonymi plonami i wieloma innymi beneficjami.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i7 3.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 12 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 8/10 64-bit

Pure Farming 2018 Pobierz grę na PC

Pure Farming 2018 download

  • Free Download Pure Farming Crack Chomikuj
  • Pobierz Pure Farming 2018 Torrent Pebx
  • SKIDROW Pure Farming Free Download
  • Deluxe Edition Pure Farming Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*