Professional Farmer American Dream Download

Professional Farmer American Dream pobierz

Professional Farmer American Dream to kolejna modyfikacja popularnej serii symulatorów farmy. Tym razem, przenosimy się gdzieś do środkowych Stanów Zjednoczonych, by zajmować się rozwojem jednego z lokalnych rancz. Podobnie jak w przypadku innych odsłon serii, również i tą stworzyło niemieckie studio UIG Entertainment (producent i wydawca gry). Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4. Data premiery: 19.10.2017r.

 

 

Professional Farmer American Dream Download – Pełna Wersja PC

Professional Farmer American Dream pobierz

Mechanika gry

Mechanika gry w Professional Farmer American Dream opiera się w zasadzie na dwóch charakterystycznych dla tego typu gier filarach. Pierwszym z nich jest tzw. aspekt ekonomiczny, czyli wszystko, co tylko wiąże się z koniecznością utrzymania przedsiębiorstwa rolnego i jego ewentualnego rozwoju. Na tym etapie, musimy tak inwestować uzyskiwane środki (których zawsze jest za mało), by przynosiły możliwie jak najwyższy zwrot.

Drugim i w zasadzie nieodłącznym aspektem, jest umiejętność korzystania z potencjału posiadanych maszyn rolniczych. Naszym zadaniem nie jest tylko obsianie pola, lecz również jego kultywacja, przygotowanie i zebranie plonów. Oczywiście zasiewy musimy dobierać tak, by przyniosły maksymalny efekt ekonomiczny. Sadzenie najtańszych upraw, może z biegiem czasu zrujnować nasze gospodarstwo. Dlatego, jeśli lubisz myśleć ekonomiczne, koniecznie pobierz na swój komputer Professional Farmer American Dream Download. Pamiętaj, że to od Twoich decyzji zależy Twoja przyszłość na wirtualnej farmie.

Co nowego w grze?

Professional Farmer American Dream, pod względem mechaniki gry praktycznie niczym nie odróżnia się od innych gier serii. Niemniej pojawia się tu kilka nowinek, tak charakterystycznych dla tej odsłony serii.

Pierwszą z nich jest kilka nowych upraw. W Professional Farmer American Dream pojawia się np. dynia, która jest dość rentownym plonem. Oczywiście wraz z nią, pojawia się szereg nowych zadań, licencjonowanych maszyn i nawozów, wzbogacających rozgrywkę. Jeśli chcesz poznać wszystkie nowinki, pojawiające się w tej odsłonie symulatora farmy, koniecznie pobierz Professional Farmer American Dream Download i ciesz się jeszcze bardziej rozbudowanymi możliwościami.

Tryby gry

Professional Farmer American Dream jest pozycją dostępną wyłącznie w trybie single player. Na szczęście, brak trybu multi został zrekompensowany przez wprowadzenie rozbudowanego trybu Kariera, charakteryzującym się bardzo rozbudowanym drzewkiem rozbudowy postaci. Oczywiście, jak na gry z tej serii przystało, nie mogło w niej zabraknąć charakterystycznego Samouczka, który przybliży wszystkie tajniki związane z prowadzeniem rozgrywki. Jeśli więc lubisz rozbudowane symulatory farmy i chcesz stale zwiększać poziom swego doświadczenia w uprawie wirtualnych roślin, koniecznie pobierz na komputer Professional Farmer American Dream Download i przekonaj się, jak trudna i skomplikowana jest to praca.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i7 3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon HD R9 270X lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 4 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 8/10 64-bit

Professional Farmer American Dream Pobierz grę PC

Professional Farmer American Dream download

  • Free Download Professional Farmer American Dream Torrent Pebx
  • Pobierz Professional Farmer American Dream Crack Chomikuj
  • CODEX Professional Farmer American Dream Free Download
  • SKIDROW Professional Farmer American Dream Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*