Professional Farmer 2014 Download

Symulator Farmy 2014 pobierz

Download Professional Farmer 2014 (Symulator Farmy 2014) to kolejny symulator farmy, który – w przeciwieństwie do innych reprezentantów tego gatunku, skupia się w głównej mierze na obsłudze urządzeń, niezbędnych do uprawiania roli na wirtualnej farmie. Za stworzenie tej gry, odpowiedzialne jest niemieckie studio UIG Entertainment (wydawca). Producent: PlayWay. Wydawca PL: Techland. Data premiery: 28.11.2013r. Platforma: Microsoft Windows PC.

 

 

Professional Farmer 2014 Download – Pełna Wersja PC

Professional Farmer 2014 pobierz

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, mechanika w Professional Farmer 2014 opiera się w głównej mierze na uprawianiu pola, z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu rolniczego. Dlatego, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o kierowaniu dużym, masywnym traktorem, bądź kultywatorem to będziesz zadowolony. Zatem pobierz na swój komputer Professional Farmer 2014 Free. Przekonasz się, jak interesujące może być to zajęcie.

Jak na prawdziwy symulator farmy przystało, nie mogło tu zabraknąć rozbudowanego systemu kariery. Wzrost doświadczenia naszego wirtualnego rolnika, przedkłada się na możliwość zwiększenia szybkości rozwoju ekonomicznego gospodarstwa rolnego i zakup bardziej zaawansowanego sprzętu, który zresztą w dalszej części rozgrywki bardzo nam się przyda.

Specyfikacja rozgrywki Professional Farmer 2014

Sednem rozgrywki jest prowadzenie ciężkich pojazdów rolniczych, które w grze zostały dokładnie odzwierciedlone. Co ciekawe, dotyczy to nie tylko samego wyglądu maszyny (również jej kabiny), ale też specyfiki jej prowadzenia. Oczywiście jest to zasługą licencji, na podstawie której twórcy gry mogli zaimplementować w niej maszyny i urządzenia konkretnych producentów, takich jak Krampe, Fliegl, bądź Horsch.

Wadą gry (nie zapominajmy, że jest to symulator), jest pewne uproszczenie kierowania pojazdami. Jest to ukłon zwłaszcza dla początkujących graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem urządzeń agrarnych. Jeśli również i Ty należysz do tego grona, koniecznie pobierz na swój komputer Professional Farmer 2014 pc Download i rozpocznij swoją przygodę z traktorami, kombajnami i kultywatorami.

Żeby nie było tak łatwo, twórcy gry wprowadzili do niej swoiste novum, którym jest rozbudowany system pogodowy. Oznacza to, że kierować maszynami rolniczymi możemy zarówno w słonecznej pogodzie, jak również podczas intensywnych opadów śniegu. Oczywiście zjawiska pogodowe również będą miały wpływ na sposób jazdy a także na ilość uzyskanych plonów. Nowszą odsłoną gry jest Professional Farmer 2017 także do pobrania.

Szata graficzna

Pod względem szaty graficznej, Professional Farmer 2014 nie wyróżnia się wśród innych, podobnych gier tych lat i jest raczej grą pod tym względem przeciętną. Wadę tą kompensuje jednak złożony świat gry, który charakteryzuje się przepięknymi widokami i zróżnicowaniem pod względem pory roku. Dlatego, jeśli oprócz samej warstwy symulacyjnej rozgrywki, preferujesz również przepiękny widok zza szyby swojego traktora, to koniecznie pobierz na swój komputer Professional Farmer 2014 za darmo i rozkoszuj się przepięknymi krajobrazami.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player!

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Core i3 3.3 GHz,
  • pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku – 4 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP/Vista/7/8

Professional Farmer 2014 Pobierz grę PC

Symulator Farmy 2014 Pobierz

Professional Farmer 2014 download

  • Free Download Professional Farmer Crack Chomikuj
  • Pobierz Professional Farmer Torrent Pebx
  • CODEX Professional Farmer 2014 Free Download
  • SKIDROW Symulator Farmy 2014 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*