Professional Farmer 2014 America Pobierz

Symulator Farmy 2014 Dodatek Ameryka pobierz

Professional Farmer 2014: America (Symulator Farmy 2014: Dodatek Ameryka) to dodatek do polskiego symulatora farmy o tej samej nazwie. Jak łatwo się domyślić, wprowadza on zupełnie nową lokalizację. Od teraz, będziemy mogli prowadzić naszą rolniczą działalność również na obszarze Ameryki. Producent: PlayWay. Wydawca: UIG Entertainment (Wydawca PL: Techland). Platforma: Windows PC. Data premiery: 25.04.2014r.

 

 

Professional Farmer 2014 America Download – Pełna Wersja PC

Professional Farmer 2014 America pobierz

Mechanika gry

Oczywiście zmiany te przełożą się nie tylko na inaczej wyglądające pola uprawne, lecz na całą zawartość gry. Tym samym, po zaimplementowaniu dodatku (działa on zależnie od zainstalowania podstawy), będziemy mieli dostęp do nowych maszyn, upraw i innych, pomocniczych artykułów, niezbędnych w prawidłowej pracy gospodarstwa agrarnego.

Zainstalowanie tego dodatku, nie będzie miało większego wpływu na mechanikę gry. Oprócz wspomnianych maszyn, upraw i szeroko rozumianej zawartości gry, Professional Farmer nie wprowadza żadnych zmian w prowadzeniu rozgrywki. Naszą rolą nadal będzie prowadzenie gospodarstwa rolnego i dbanie o to, by jak najszybciej przyniosło ono możliwie najwyższy zysk. Jeśli więc chcesz przekonać się, jak wygląda życie rolnika na terenie Ameryki, koniecznie pobierz na swój komputer Professional Farmer 2014 America za darmo i odkrywaj nowe lądy na rolniczej mapie świata.

Zainstalowanie Professional Farmer 2014: America nie będzie też miało wpływu na finalną złożoność gry. Prowadzenie nowych, amerykańskich maszyn rolniczych będzie równie proste, jak w przypadku ich europejskich odpowiedników. Nadal bardzo pomocny będzie zaimplementowany Samouczek, z którego będzie można dowiedzieć się wszystkiego, na temat sposobu wykorzystywania poszczególnych maszyn i różnorakich upraw.

Co nowego w dodatku?

Jeśli lubisz rozwijać się w prowadzeniu własnego gospodarstwa rolnego, koniecznie pobierz Professional Farmer 2014 Download. Zwłaszcza, że liczba pojawiających się w nim nowości, jest bardzo duża.

Pierwszą „nowinką” jest sama mapa, uwzględniająca obszar Ameryki. Nie brakuje w niej rozległych równin, tak charakterystycznych dla tego niezwykłego kontynentu. Oprócz samej mapy, w dodatku pojawia się również ponad 130 nowych maszyn, charakterystycznych dla rolniczego krajobrazu obu Ameryk. To jednak nie wszystko. Wraz z Professional Farmer 2014: America, pojawią się również zupełnie nowe uprawy, tak często spotykane na tych kontynentach. Wśród nich dominującą rolę będą oczywiście odgrywać ziemniaki, ale też buraki cukrowe i trawa cytrynowa.

Nowością są też budynki, których zastosowanie i konstrukcja nie odbiega zasadniczo od realiów, z jakimi mamy do czynienia na zachód od Oceanu Atlantyckiego. Ciekawostką jest fakt, że po zainstalowaniu dodatku, mechanika poszczególnych maszyn ulegnie diametralnej poprawie. Dotyczy to zarówno wcześniejszych maszyn, jak również i tych, które pojawiają się w dodatku. Jeśli więc szukasz aplikacji, która nie tylko rozszerzy Twoje możliwości w Symulatorze Farmy, ale też poprawi funkcjonowanie starych maszyn i urządzeń, koniecznie pobierz Professional Farmer 2014 America Free i ciesz się nową, ulepszoną formą rozgrywki.

Wymagania techniczne

  • procesor – Core 2 Duo 2 GHz,
  • pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku – 4 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8

Professional Farmer 2014 America Pobierz grę na PC

Professional Farmer 2014 America download

  • Free Download Professional Farmer America Torrent Pebx
  • Pobierz Symulator Farmy 2014 Dodatek Ameryka Crack Chomikuj
  • CODEX Professional Farmer Free Download steam
  • SKIDROW Professional Farmer 2014 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*