Farming Simulator Classic Download

Farming Simulator 2008 Download

Farming Simulator Classic Download (Farming Simulator 2008) to typowa gra symulacyjna, która po raz kolejny przenosi nas do jednego z lokalnych gospodarstw rolnych, pozwalając nam na wcielenie się w jego właściciela. Pozycję wyróżnia duży realizm rozgrywki, uwzględniający specyfikę upraw i zmienne warunki pogodowe. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest niemiecki producent Giants Software. Wydawca: Astragon Entertainment, Wydawca PL: CDP. Data premiery: 14.04.2008r. Platforma: Microsoft Windows PC.

 

 

Farming Simulator Classic Download Pełna Wersja PC

Farming Simulator 2008 Pobierz

Farming Simulator Classic Pobierz

Mechanika gry

Brak wcześniej zarysowanej fabuły, jest cechą charakterystyczną gier symulacyjnych. Nic więc dziwnego, że w Farming Simulator 2008 jest ona bardzo otwarta i złożona. Zadaniem gracza rozpoczynającego przygodę z tą niezwykłą pozycją, jest przejęcie kontroli nad niewielkim gospodarstwem rolnym.

Mocną stroną Farming Simulator Classic jest wysoki poziom realizmu, obejmujący również sterowanie mniej i bardziej zaawansowanymi maszynami rolniczymi. Dlatego, jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy farmer, zbierając plony za pomocą realistycznego, cyfrowego kombajnu, koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator Classic Download i zobacz swoje uprawy z zupełnie nowej perspektywy.

To jednak nie wszystko! W grze wykonujemy wszystkie czynności, począwszy od przygotowania zasiewów, aż po sprzedaż gotowych plonów. Możemy np. zwiększać nasze przychody, stosując specjalistyczne nawozy odżywcze. Jednak pamiętajmy, że w świecie Farming Simulator 2008 duże znaczenie ma również pogoda, która może wpłynąć zarówno na przyspieszenie wzrostu upraw, jak też… całkowicie je zniszczyć. Ciekawym menadżerem farmy jest Farm Manager 2018 do pobrania.

Jak na dobrej jakości symulator przystało, Farming Simulator Classic pozwala na prowadzenie prac zarówno w dzień, jak i w nocy. Jest to bardzo istotne, ponieważ zawsze może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni do kontynuowania naszych prac po zmroku. Jeśli więc i Ty chcesz doświadczyć zarówno wszystkich zalet, jak i mankamentów pracy na (własnej) roli. W związku z tym pobierz na swój komputer Farming Simulator 2008 Download i przekonaj się, jak wiele trudu kosztuje utrzymanie się z własnego gospodarstwa i jego stopniowy rozwój.

Tryby gry

Jak na dobry symulator farmy przystało, otaczający naszą postać świat gry jest bardzo otwarty i złożony. Dzięki temu, twórcy gry mogli w niej zaimplementować szereg zadań, od których „zaliczenia” zależy stopniowy rozwój naszego gospodarstwa. Warto zaznaczyć, że rozgrywka nie ma tu typowego, liniowego charakteru. Wręcz przeciwnie – jest bardzo nieprzewidywalna.

Zaletą gry (dostępnej wyłącznie w trybie single player) jest wprowadzenie do niej trybu kariery, który pozwala na stopniowy rozwój danej postaci. Tym samym zdobywanie określonego doświadczenia, niezbędnego w pozyskiwaniu nowych zasiewów i maszyn rolniczych. Ciekawostką niech będzie fakt, że te ostatnie można ściągać z internetu, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę. Jeśli więc i Ty chcesz dać się wciągnąć przez złożony i atrakcyjny świat Twojej własnej, cyfrowej farmy, pobierz grę na komputer i rozpocznij karierę zawodowego rolnika.

Wymagania techniczne

  • procesor – Pentium 2.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (Geforce 6800 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku – 1 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP SP2/Vista SP1

Farming Simulator Classic Pobierz grę na PC

Farming Simulator Classic Download

  • Free Download Farming Simulator Classic Crack Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator Classic Torrent Pebx
  • SKIDROW Farming Simulator 2008 gry darmowe
  • RELOADED Farming Simulator 2008 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*