Farming Simulator 22 Pobierz za darmo

Farming Simulator 22 download

Farming Simulator 22 to gra symulacyjna, która umożliwia poprowadzenie własnego gospodarstwa z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja została opracowana przez studio Giants Software gmbh, które objęło również obowiązki wydawcy. Imstalacja Farming Simulator 22 będzie możliwa na komputery PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX series X/S. W porównaniu z poprzednimi częściami serii pojawi się ogromna ilość zmian.

Producent: GIANTS Software
Wydawca: GIANTS Software
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery: 22 listopada 2021
Języki: Polski (Polish), English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Czech, Danish, Dutch, Finnish, Hungarian, Japanese, Korean, Portuguese, Portuguese – Brazil, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Swedish, Traditional Chinese, Turkish, Norwegian, Spanish – Latin America
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Ocena użytkowników: 8/10

Farming Simulator 22 Download PC – Pełna Wersja gry

FS 22 / Farming Simulator 21 + DLC

Farming Simulator 22 pobierz

Rozgrywka

Celem gry jest rozwój swojej wirtualnej farmy. Na własnym kawałku ziemi będzie można nie tylko uprawiać pola, ale również stawiać budynki, hodować zwierzęta gospodarskie, ścinać drzewa itd. Istnieje również możliwość gry online ze znajomymi dzięki trybowi multiplayer. Moim zdaniem dużym plusem jest wprowadzenie systemu cross play w Farming Simulator 22, który umożliwi grę z innymi graczami nawet gdy używają innej platformy.

Oprawa graficzna

Według mnie grafika w Farming Simulator 22 download pc nie została znacznie poprawiona w stosunku do poprzednich edycji. Głównymi różnicami, które zauważyłem jest zmiana stylu. W nowej odsłonie możemy spodziewać się żywszych kolorów. Kolejnymi zmianami są poprawione modele zwierząt, gęstsza roślinność, lepsze tekstury ziemii. Jest to przede wszystkim imitacja gleby 3D, dzięki której uprawiana ziemia będzie o wiele bardziej realistyczna. Sprawdź poprzednie edycje serii Farming Simulator do pobrania za darmo.

Najważniejsze zmiany Farming Simulator 22 (zmienne pory roku!)

Uważam, że największą nowością wprowadzoną do gry będą zmienne pory roku. W poprzednich częściach serii można było je znaleźć jedynie w modyfikacjach, które nie działały najlepiej. Pory roku będą miały znaczny wpływ na rozgrywkę, ponieważ każde zboże będzie miało przypisane terminy wysiewu. Zimą na polach, drogach, drzewach, budynkach itd. pojawi się śnieg. Kolejne sezony pór roku wprowadzą trochę utrudnienia podczas rozgrywki. Instalacja gry Farming Simulator 22 dostępna w języku polskim (pełna wersja na komputer pc).

Nowe marki i możliwości

Jak zawsze w grze dostępne będą nowe marki i kategorie narzędzi, ciągników, kombajnów i budynków. Jednym z większych plusów Farming Simulator 22 download pc jest wybór sprzętu topowych marek takich jak: New Holland, Massey Ferguson, Fendt. Nowe kategorie idealnie odwzorowane modele znacznie poprawiają jakość gry.

Nowe rodzaje upraw w Farming Simulator 22

Nowa odsłona gry wprowadzi kilka ciekawych roślin, takie jak: winogrono, oliwki, sorgo. Uprawy będą dalej przetwarzane w nowych budowlach. Możesz pobrać Farming Simulator 22 za pomocą instalator online w pełnej wersji. W trakcie zabawy zajmujemy się także nie tylko uprawą ziemi ale i hodowlą zwierząt.

Zupełnie nowe mapy w grze

Gra będzie oferowała zróżnicowane scenerie, na przykład znana sceneria Erlengrat (alpejska mapa) z dodatku Alpine Farming. A także amerykańską Elmcreek i francuską Haut-Beyleron.

Najnowszy Symulator Farmy pozwoli nam się cieszyć rozgrywką w rybie singleplayer (dla jednego gracza) oraz multiplayer (rozgrywka wieloosobowa). Obowiązki związane z prowadzeniem naszej farmy nie są łatwym zadaniem, a więc możemy połączyć siły z przyjaciółmi. Z naszej strony to już wszystki możesz przejść do instalacji gry Farming Simulator 22 zaraz po pobraniu gry.

Farming Simulator 22 Pobierz za darmo + wszystkie dodatki DLC

Farming Simulator 22 download pc

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3330 or AMD FX-8320 or better
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 265 or better (min 2GB VRAM)
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 Home (x64)

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-5675C or AMD Ryzen 5 1600 or better
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 570 or better (min 6GB VRAM)
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 Home (x64)

Przejdź do instalacji gry giants software i zajmij się nawet leśnictwem. Wymagane pola w trybie pór roku nowością game farming simulator. Silnik giants engine 9 - zobacz sprzęty john deere w wersji Farming Simulator 22 pc.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*