Farming Simulator 2013 Ursus Pobierz

Farming Simulator 2013 Ursus Download

Farming Simulator 2013 Ursus to dodatek do popularnej gry o tej samej nazwie. A więc umożliwi nam skorzystanie z możliwości, jakie dają nam maszyny wyprodukowane przez firmę Ursus S.A.. Ciekawostką jest fakt, że dodatek ten powstał w całkowitym porozumieniu z tą firmą, co przedkłada się na realistyczne odwzorowanie poszczególnych maszyn. Producent gry: Giants Software. Wydawca: CDP. Data premiery: 17.05.2013r. Platforma: Microsoft Windows PC.

 

 

Farming Simulator 2013 Ursus Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 2013 Ursus Pobierz

Mechanika gry

Gra jest jedynie dodatkiem, rozszerzającym możliwości Farming Simulator 2013. Zapisy licencyjne, w oparciu o które ona powstała, pozwalają na odwzorowanie tak popularnych maszyn, jak C-466, C-380 i bardziej innowacyjnych Ursus 14034. Mechanika gry jest nadal taka sama i opiera się na kierowanie dopiero co przejętym gospodarstwem rolnym przez młodego rolnika.

Maszyny Ursus, które zostały zaimplementowane w dodatku, będą więc służyły graczowi do pracy nad uprawami i tym samym – do zwiększenia możliwości własnej farmy. Dodatek ten będzie też prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników marki Ursus, która znana jest w Polsce już od tzw. wczesnego PRL-u. Jeśli również i Ty jesteś miłośnikiem maszyn tego producenta, koniecznie pobierz Farming Simulator 2013 Ursus za darmo na swój komputer. Po to by przekonać się, jak wiele przyjemności może dać Ci poruszanie się traktorem rodem z lat 70-tych.

Tryb kariery, tak mocno zaimplementowany w Farming Simulator 2013, odzwierciedla się również w jego „ursusowym” dodatku. Widać to na przykładzie maszyn, które można dowolnie ulepszać, bądź wymieniać. Oczywiście „przejście” na nowszą maszynę, nie obejdzie się bez określonych zadań, które należy zaliczyć. A także środków finansowych, które uzyskujemy ze sprzedaży między innymi artykułów spożywczych.

Szata graficzna Farming Simulator 2013

Mocną stroną dodatku jest wysoki stopień realizmu maszyn Ursusa, obejmujący także ich wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Zaimplementowanie w grze obiekty, są – pod względem rozdzielczości i dokładności – dostosowane do realiów Farming Simulator 2013.

Na uwagę zasługuje również doskonale dopracowana fizyka w grze, która idealnie odzwierciedla nie tylko poruszanie się maszyn i ich oddziaływanie na rolę, ale przede wszystkim zachowanie poszczególnych manipulatorów, w trakcie ich przestawiania. Jeśli i Ty chcesz zobaczyć maszyny Ursusa od wewnątrz i od zewnątrz w idealnej jakości i dokładności, koniecznie pobierz Farming Simulator 2013 Ursus Download na swój komputer i podziwiaj te niezwykłe maszyny w akcji.

Oprawa dźwiękowa

Realizm w dodatku Farming Simulator 2013 Ursus nie obejmuje wyłącznie szaty graficznej, ale też i oprawę dźwiękową. Dzięki temu, gracz może rozkoszować się autentycznymi dźwiękami, emitowanymi przez ten traktor a także – przez inne urządzenia z nim współpracujące. Doświadcz tego samego i Farming Simulator 2013 Ursus free na swój komputer. Poczuj klimat dawnych maszyn rolniczych na każdym poziomie!

Tryby gry

Dodatek obejmuje zarówno tryb single, jak i multiplayer.

Wymagania techniczne

  • Procesor – Core 2 Duo 2.0 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 1 GB RAM,
  • Karta grafiki 128 MB (Geforce 6800 lub lepsza),
  • Wolne miejsce na dysku – 1 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows XP SP2/Vista SP1

Farming Simulator 2013 Ursus Pobierz grę PC

  • Pobierz Farming Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator 2013Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator 2013 Pobierz za darmo
  • SKIDROW Farming Simulator Ursus Free Download

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*