Farming Simulator 2013 Titanium Edition Pobierz

Farming Simulator 2013 Titanium Edition download

Farming Simulator 2013 Titanium Edition to kolejny, tym razem rozszerzony dodatek do popularnej gry, w której PC-towi gracze mogą korzystać z zawartości dostępnej jak dotąd wyłącznie użytkownikom konsol. W grze pojawia się więc możliwość zarządzania amerykańskimi farmami a także zwiększa się liczba dostępnych maszyn. Wydawca: Atari / Infogrames (wydawca PL: CDP). Producent gry: Giants Software. Data premiery: 10.10.2013r. Platforma: Windows PC.

 

 

Farming Simulator 2013 Titanium Edition Download Pełna Wersja PC

Mechanika gry

Ten dodatek z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom uprawiania dużych terenów rolniczych „po amerykańsku”. I choć w Farming Simulator 2013 Titanium Edition mamy do czynienia również z dobrze znanymi wszystkim „pecetowcom” formami prowadzenia rozgrywki. Wobec tego pojawia się w niej również coś nowego, z czego dotychczas mogli skorzystać wyłącznie gracze konsolowi.

Tą nowością jest wspomniany, amerykański styl prowadzenia gospodarstw rolnych, związany między innymi z lokalizacją, w której będziemy prowadzić naszą działalność. Tym razem przenosimy się bowiem do Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu wiąże się to ze znacznym zwiększeniem powierzchni gruntów uprawnych i zupełnie nowym stylem zarządzania. Jeśli więc chcesz przekonać się, jak to jest być zwykłym, amerykańskim farmerem, koniecznie pobierz Farming Simulator 2013 Download i zacznij rozwijać swoją farmę na amerykańskich warunkach.

Oczywiście sama filozofia sadzenia upraw to nie jedyny aspekt, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć. Jak już powiedzieliśmy na wstępie, liczba dostępnych pojazdów również ulegnie gwałtownemu zwiększeniu i osiągnie zawrotną liczbę 150. Jednym słowem, będzie na czym jeździć. Nie zapominajmy, że wszystkie te pojazdy będą, tak jak dotąd, licencjonowane. Będziemy mieć więc zatem okazję skonfrontowania się z amerykańską myślą techniczną. Tym samym zobaczymy takie marki jak Case IH, Krone, Horsch i Kramer.

Fabuła

Niestety, musimy rozczarować wszystkich, którzy mieli nadzieję, że w Farming Simulator 2013 Titanium Edition pojawią się jakieś dodatkowe implementacje, bądź uproszczenia. Niestety, dodatek ten obejmuje wyłącznie te formy rozgrywki, które wcześniej były dostępne wyłącznie na konsolach. Na szczęście rozgrywka ta jest na tyle złożona i bogata, by zafascynować miłośnika wirtualnych zasiewów na długie godziny…

Pod względem fabularnym, mamy tu do czynienia z tym wszystkim, co można było zobaczyć w poprzednich odsłonach gry. Również i tu wcielimy się więc w rolę młodego rolnika, który przejął gospodarstwo rolne tym razem na obszarze Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak w Europie, również i tu naszym zadaniem będzie stopniowy rozwój naszej amerykańskiej farmy, z uwzględnieniem zmian, tak charakterystycznych dla Stanów Zjednoczonych. Jeśli więc chcesz spojrzeć na Farming Simulator z zupełnie innej perspektywy, koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator 2013 Free i zdobądź zupełnie nowe doświadczenie.

Szata graficzna

Pod względem graficznym, Farming Simulator nie odbiega od wersji symulatora z 2013 roku. Jeśli więc jesteś miłośnikiem dokładnie odwzorowanych tekstur i zaawansowanej fizyki w grze, koniecznie pobierz Farming Simulator 2013 Titanium Edition za darmo i ciesz się najwyższym poziomem rozgrywki.

Kwestie techniczne

  • procesor – Core 2 Duo 2.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 1 GB RAM (1.5 GB RAM – Vista/7),
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku twardym – 2 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP(SP3)/Vista (SP2)/7,

Farming Simulator 2013 Titanium Pobierz grę na PC

Farming Simulator 2013 Titanium Edition download

  • Free Download Farming Simulator Titanium Crack Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator 2013 Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator Titanium Edition Free Download
  • RELOADED Farming Simulator 2013 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*