Farming Simulator 2013 Download

Farming Simulator 2013 download

Farming Simulator 2013 Download, to kolejna odsłona popularnego symulatora farmy. Podobnie jak w poprzednich wersjach, również i tu wcielamy się w rolę początkującego, młodego rolnika, który rozpoczyna swoją przygodę z właśnie przejętym gospodarstwem rolnym. Nowością w kolejnej odsłonie gry, stworzonej przez studio Giants Software (producent), jest możliwość prowadzenia rozgrywki na kilku różnych platformach i nowy system wytwarzania upraw. Wydawca: Atari / Infogrames (Wydawca PL: CDP). Data premiery: 25.10.2012r. Platformy: XBOX 360, Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Android, iOS, PlayStation Vita, Mac OS.

 

Farming Simulator 2013 Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 2013 Pobierz

Mechanika gry

Mechanika gry w kolejnej odsłonie Farming Simulator nie uległa praktycznie żadnej zmianie. Nadal musimy przygotowywać pole do zasiewów, nawozić je a także doglądać plonów, zbierać je a następnie sprzedawać. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i tu opiekujemy się hodowlą bydła. Dzięki któremu mamy dostęp do świeżego mleka i naturalnego nawozu. Oczywiście Farming Simulator 2013 to również dostęp do szeregu licencjonowanych maszyn rolniczych. Za pomocą których możemy uprawiać nasze pole a także – wykonywać szereg prac pomocniczych. Nie mogło więc zabraknąć traktorów, siewników, pras, kosiarek, kultywatorów itp.

Nie oznacza to jednak, że twórcy gry spoczęli na laurach, tworząc jedynie odświeżoną wersję gry z poprzednich lat. Wręcz przeciwnie – pojawia się tu kilka ciekawych nowości, które mają duży wpływ na prowadzoną rozgrywkę.

Pierwszą z nich jest zupełnie nowy system wytwarzania upraw a także związanych z tym zagrożeń. Odtąd pozyskiwane przez nas dobra będą ulegały usychaniu i gniciu a także różnym chorobom (które trzeba będzie leczyć, za pomocą stosownych środków). Pojawiło się też kilka nowych gatunków zwierząt hodowlanych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda ich hodowla. Zatem koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator 2013 PC Download i rozwijaj swoją wiedzę na temat rolniczej hodowli zwierząt. Inna gra z serii symulatorów farmy Cattle and Crops do pobrania.

Szata graficzna

Duże zmiany pojawiły się również w kontekście dostępnej szaty graficznej, która od teraz charakteryzuje się znacznie większą rozdzielczością a co za tym idzie – również dokładniejszymi teksturami. Nowością jest też zupełnie nowa mapa, na której można stawiać budynki i… kupować jeszcze więcej ziemi, pod nasze uprawy. Uproszczeniu uległ również edytor modów, dzięki któremu przygotowywanie modeli nowych pojazdów, maszyn i budowli, jest jeszcze wygodniejsze. Jeśli więc i Ty chcesz przekonać się, jak bardzo można odnowić skądinąd klasyczną grę symulacyjną, koniecznie pobierz gre Farming Simulator 2013 Download i ciesz się zupełnie nowym poziomem rozgrywki (na różnych platformach sprzętowych).

Tryby gry

Podobnie, jak w poprzednich odsłonach, również i w Farming Simulator 2013 pojawiają się tryby single i multiplayer. Co więcej, za pomocą połączenia internetowego można pobierać przygotowane już wcześniej modele pojazdów i budynków, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza. Jeśli i Ty chcesz sprawdzić, jak wielki potencjał wnoszą ze sobą obydwa tryby, koniecznie pobierz Farming Simulator 2013 i udostępniaj swoją rolę innym graczom.

Wymagania techniczne

  • procesor – Core 2 Duo 2.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 1 GB RAM (1.5 GB RAM – Vista/7),
  • karta grafiki – 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku – 1 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP(SP3)Vista(SP2)/7.

Farming Simulator 2013 Pobierz grę PC

Farming Simulator 2013 pobierz

  • Free Download Farming Simulator Crack Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator 2013 Torrent Pebx
  • RELOADED Farming Simulator 2013 Free Download
  • CODEX Farming Simulator Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*