Farming Simulator 19: Platinum Expansion Download

Farming Simulator 19 Platinum pobierz

Farming Simulator 19: Platinum Expansion jest to popularny dodatek do symulatora rolniczego. Gra została opracowana przez szwajcarskie studio – GIANTS Software, a wydawcą został Focus Home Interactive. Rozszerzenie gry wprowadziło ponad trzydzieści pięć nowych pojazdów oraz innych urządzeń.
 
Data premiery: 22 październik 2019
Gatunek: Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia
Tryb gry: single / multiplayer
 
 

Farming Simulator 19: Platinum Expansion Pobierz

Farming Simulator 19: Platinum Expansion download


Fabuła gry

Farming Simulator to seria gier symulacyjnych rolnictwa osadzonych w otwartym świecie i rozgrywanych z perspektywy trzeciej osoby, a także z perspektywy pierwszej osoby. W trybie kariery gracz wciela się w rolnika. Ich zadaniem jest rozbudowa „przestarzałej” farmy i maszyn. Głównym celem gracza jest zbieranie plonów i sprzedaż ich w celu rozszerzenia działalności rolniczej.

Gracz musi także dbać o swoje maszyny, zwierzęta oraz całe gospodarstwo. Zatem warto inwestować swoje pieniądze w dodatkowe pola i wyposażenie. Zwierzęta hodowlane można kupić, a następnie do gracza należy opieka nad nimi.

Istnieją dynamicznie generowane misje, w których gracz wykonuje różne zadania w określonym czasie, takie jak koszenie trawy lub dostarczanie ładunku. Jeśli gracz pomyślnie ukończy zadanie, zostanie nagrodzony sumą pieniędzy oraz premią zależną od tego, jak szybko zadanie zostało wykonane.

Jak grać z innymi graczami?

Farming Simulator to gra na komputery PC z trybem dla wielu graczy. W związku z tym na rozgrywce można spędzić naprawdę wiele godzin. Największy krok naprzód dla serii Farming Simulator, oferujący najbardziej uderzającą i wciągającą grafikę to właśnie ta gra, która zachwyci nawet najbardziej wymagającego gracza.

Pobierz Farming Simulator 19: Platinum Expansion i zrób wszystko, aby farma była na najwyższym poziomie. Dzięki temu można pokonać swoich przeciwników. Używaj i prowadź setki wiernie odwzorowanych pojazdów rolniczych i narzędzi znanych marek, w tym po raz pierwszy największej na świecie firmy produkującej maszyny rolnicze: John Deere.

Dbaj o zwierzęta, w tym świnie, krowy, owce, kurczaka i po raz pierwszy konie. Bez wątpienia zwierzęta odgrywają bardzo ważną rolę w tej rozgrywce. Jeździć na własnych koniach i odkrywać rozległe obszary oferowane w ogromnych otwartych światach wypełnionych działalnością rolniczą to prawdopodobnie fantastyczna przygoda dla każdej osoby, która zdecyduje się na zagranie w tą grę.

Mechanika gry

Download Farming Simulator 19: Platinum Expansion i przekonaj się na własnej skórze o tym, jakie zalety ma rozgrywka. W części tej można znaleźć nowe pojazdy, które zachwycą każdego. Kombajn Lexion 8900 to maszyna, która odznacza się takimi cechami, jak: wytrzymałość oraz solidne wykończenie. W grze dostępny jest również pojazd silosokombajn Jaguar 960 TT oraz ciągnik Xerion 5000.

Dotychczas w grze występowały pojazdy od takich marek, jak na przykład: Challenger, New Holland, Massey Ferguson. W części tej jednak wszystko się zmieniło. Darmowe gry dają naprawdę wiele możliwości. Jeszcze bardziej w grze zachwyci każdego doskonałej jakości grafika oraz wszystkie kwestie techniczne.

Farming Simulator 19: Platinum Expansion Download

Farming Simulator 19: Platinum Expansion pobierz

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

 

  • Pełna wersja Farming Simulator 19: Platinum torrent
  • free Download Farming Simulator 19 crack za darmo
  • Exsite FS19 Platinum Expansion pobierz grę na PC
  • chomikuj Farming Simulator wszystkie dodatki za darmo

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*