Farming Simulator 17 ROPA Pobierz

Farming Simulator 17 ROPA download

Farming Simulator 17 ROPA to kolejny dodatek do popularnej serii gier, w którym tym razem mamy do czynienia z maszynami rolniczymi marki ROPA. Urządzenia te pozwolą nam między innymi zbierać buraki i ziemniaki. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon i dodatków do Farming Simulator, również i ten dodatek został stworzony przez niemieckie studio Giants Software. Wydawca: Focus Home Interactive. Data premiery: 13.03.2018r. Platformy: Windows PC, PS4, XONE.

 

 

Farming Simulator 17 ROPA Download – Pełna Wersja PC

Mechanika gry

Pod względem mechaniki rozgrywki, dodatek ten praktycznie nic nowego nie wnosi. Zatem nadal naszym zadaniem jest rozbudowa przejętej przez nas farmy i – tym samym – spełnienie określonych warunków, niezbędnych do przejścia do kolejnego etapu działań. W związku z tym Farming Simulator 17 ROPA zwiększa za to liczbę obsługiwanych urządzeń i maszyn rolniczych, wprowadzając do rozgrywki rozwiązania oferowane przez firmę ROPA. Jest ich co najmniej kilka, a każde z nich posiada szereg własnych akcesoriów, niezbędnych do realizacji określonych prac. Jeśli więc również i Ty chcesz rozbudować bazę posiadanych przez siebie maszyn zgarnij grę. A więc pobierz Farming Simulator za darmo i rozkoszuj się prowadzeniem nowego, wcześniej niespotykanego sprzętu.

Lista maszyn, wprowadzanych w nowym dodatku:

 • Tiger 6XL – to duży traktor, którego przeznaczeniem jest zbieranie buraków cukrowych. Czyli charakteryzuje się on stosunkowo dużą mocą, wynoszącą około 770 KM i prędkością oscylującą wokół 40 km/h.
 • Keiler 2 – to zaawansowany sprzęt dostosowany do zbierania ziemniaków. Charakteryzuje się on relatywnie dużą mocą, wynoszącą co najmniej 150 KM i dużą szerokością pracy, wynoszącą 2 m. Zaletą tej maszyny, jest też bardzo duża pojemność zbiornika, sięgającą aż 10 000 litrów.
 • RR-XL 9X45 – to zaawansowana maszyna, wykorzystywana podczas zbierania buraków cukrowych. Charakteryzuje się dużą wydajnością, związaną przede wszystkim z optymalną szerokością pracy, wynoszącą 4 m.
 • Maus 5 – wykorzystywany przy zbieraniu buraków cukrowych. Posiada dość dużą moc, wynoszącą aż 354 KM i jednocześnie potrafi się poruszać z prędkością maksymalną 40 km/h.

Oczywiście dodatek oferuje też dostęp do szeregu maszyn pomocniczych, kompatybilnych z powyższymi urządzeniami. Jeśli chcesz je wszystkie wypróbować, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 ROPA Download. A więc baw się do woli, wykorzystując możliwości różnych maszyn rolniczych. Dodajmy, że w toku rozgrywki wszystkie te maszyny będą mogły być przez gracza rozwijane.

Szata graficzna

Zaletą Farming Simulator jest pełne dopasowanie do standardów graficznych, występujących w Farming Simulator 17. Dzięki temu, zaimplementowane do podstawy maszyny dodatkowe, nie będą pod względem graficznym różnić się od innych, już wcześniej załadowanych obiektów. Jeśli chcesz zobaczyć te niezwykłe maszyny w sposób niezwykle realistyczny, koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator 17 ROPA Download i wypróbuj je pod względem prowadzenia i wygody jazdy.

Specyfikacja techniczna

 • procesor – Dual Core 2.0 GHz,
 • pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 6770 lub lepsza,
 • wolne miejsce na dysku – 6 GB HDD,
 • system operacyjny – Windows 7/8/10

Farming Simulator 17 ROPA Pobierz grę PC

 • Free Download Farming Simulator Torrent Pebx
 • Pobierz Farming Simulator 17 Oficjalny Dodatek 2 Crack Chomikuj
 • CODEX Farming Simulator 17 Pobierz za darmo
 • SKIDROW Farming Simulator 17 ROPA Free Download

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*