Farming Simulator 17 Platinum Edition Download

Farming Simulator 17 Platinum Edition download

Farming Simulator 17 Platinum Edition to nowa odsłona popularnej serii gier, wydana w 2016 roku. Podobnie jak w przypadku pozostałych gier Farming Simulator, odpowiedzialne za stworzenie tej gry jest studio Giants Software (producent). Wydawca: Focus Home Interactive (Wydawca PL: CDP). Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, XBOX ONE, MAC OS. Data premiery: 14.11.2017r.

 

 

Farming Simulator 17 Platinum Edition Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 17 Pobierz

Mechanika gry

FS 17 Platinum wnosi sporo nowego, jeśli chodzi o specyfikę prowadzenia rozgrywki. Swoistą nowością jest tu np. lokacja, która po raz pierwszy obejmuje farmy na terenie Ameryki Południowej. Oczywiście wprowadzenie jej nie wiąże się wyłącznie z nowymi, przepięknymi krajobrazami, ale też z zaimplementowaniem nowych upraw i metod prowadzenia farmy.

Gracz, który po raz pierwszy „zasiądzie za sterami” południowoamerykańskiej farmy, spotka się pewnie po raz pierwszy z plantacjami trzciny cukrowej, które są tak charakterystyczne dla tego regionu świata. Ponadto będzie on miał do czynienia z niespotykanymi wcześniej gatunkami krów, wymagających dość specyficznej formy hodowli. Jeśli więc i Ty chcesz przekonać się, jak wygląda uprawa południowoamerykańskiego skrawka lądu, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Download. Ciesz się zupełnie nowym poziomem prowadzenia rozgrywki.

To jednak nie wszystkie zmiany. W nowej odsłonie popularnej „farmy” po raz pierwszy zobaczymy maszyny o których wcześniej nam się nie śniło. Są to między innymi Case IH Austof, Star, Cobra, Bizon i Gessner Industries. Podsumowując, Farming Simulator 17 Platinum Edition zaoferuje nam aż 270 różnych rodzajów maszyn, oferowanych przez aż 80 producentów.

Specyfika rozgrywki

Pozostałe elementy rozgrywki oczywiście nie uległy zmianie. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon gry, również i tu naszym zadaniem jest stopniowy rozwój posiadanych przez nas urządzeń a także ogólnego stanu zaawansowania naszej farmy.

Mimo to, możliwości jakie otrzymujemy w tej grze, są znacznie większe, niż w poprzednich jej wersjach. Przykładowo, do przewożenia wielkogabarytowych towarów, możemy wykorzystywać pociągi towarowe. Możemy też korzystać z możliwości leasingu sprzętu, jeśli chwilowo nie mamy pieniędzy na jego zakup.

Duże zmiany objęły sposób nawożenia gleby, który od tej wersji jest znacznie bardziej złożony. Ponadto rodzaj paszy wykorzystywany w hodowli bydła również będzie miał ogromny wpływ na jego finalną wydajność. Jeśli więc lubisz symulatory, w których przejmujesz kontrolę nad każdym aspektem rozgrywki, to koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator 17 Free.

Tryby gry

Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon serii, również i Farming Simulator 17 Platinum Edition oferuje nam dwa podstawowe tryby gry – single i multi. O ile pierwszy z nich jest znany praktycznie wszystkim miłośnikom popularnego symulatora farm o tyle tryb multi, został wzbogacony przez zaawansowaną, sztuczną inteligencję. Odtąd zarządzanie naszą farmą będą mogły przejąć boty (które również będą mogły zlecać nam odpowiednie misje). Jeśli chcesz wypróbować ich potencjał, pobierz gre Farming Simulator 17 Platinum Edition za darmo na swój komputer.

Specyfikacja techniczna

  • procesor – Dual Core 2.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450/Radeon 6770 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 6 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8/10

Farming Simulator 17 Platinum Edition Pobierz grę PC

Farming Simulator 17 Platinum Edition pobierz

  • Pobierz Farming Simulator 17 Platinum Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator 17 Free Download
  • SKIDROW Farming Simulator Platinum Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*