Farming Simulator 17 Kuhn Pobierz

Farming Simulator 17 Kuhn download

Farming Simulator 17 Kuhn to kolejny dodatek do gry o tej samej nazwie. Wprowadza do rozgrywki nowe urządzenia marki Kuhn. Podobnie jak w przypadku innych odsłon gry i dodatków do niej, również i Kuhn została stworzona przez studio Giants Software (producent). Wydawca: Focus Home Interactive. Data premiery: 14.02.2017r. Platformy: Windows PC, PlayStation 4, XBOX ONE.

Farming Simulator 17 Kuhn Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 17 Kuhn pobierz

FS 17 Kuhn nie jest osobną grą, lecz dodatkiem, wymagającym do prawidłowego działania stosownej „podstawki”. Po zainstalowaniu podstawowej wersji gry, dodatek będzie można kupić za pośrednictwem wirtualnej waluty.

Mechanika gry

Nowy dodatek do Farming Simulator nie oferuje w zasadzie nic nowego, poza zaimplementowanymi maszynami marki Kuhn (o których napiszemy poniżej). Po zainstalowaniu dodatku mechanika gry nadal będzie opierać się na charakterystycznych założeniach. A więc polegających na przejęciu farmy i dbaniu o jej rozwój. Należy podkreślić, że dodatek Farming Simulator 17 Kuhn współpracuje ze wszystkimi licencjonowanymi rozszerzeniami gry. Dzięki czemu z nowych maszyn będzie można skorzystać, niezależnie od wybranej lokalizacji.

Co nowego w Farming Simulator 17 Kuhn? Jak już wspomnieliśmy, pojawia się tu mnóstwo różnych maszyn i urządzeń tej firmy, które mają nam pomóc w uprawie naszego wirtualnego skrawka ziemi. Wśród udostępnionych maszyn znajdą się między innymi kultywatory, kosiarki, siewniki i opryskiwacze. Po zainstalowaniu dodatku, będziemy więc mogli poruszać się po naszym wirtualnym polu za pomocą np. kosiarek GMD 4411. Jeśli więc i Ty chcesz przesiąść się na urządzenia tej marki i wypróbować ich potencjał musisz to sprawdzić. Zatem pobierz na swój komputer Farming Simulator 17 za darmo i porównuj nowe maszyny z ich odpowiednikami innych producentów.

Szata graficzna

Podobnie jak w przypadku innych dodatków, wchodzących w skład tej serii, również i tu mamy do czynienia z doskonale odzwierciedlonymi maszynami rolniczymi tego niemieckiego producenta. Każda z nich posiada swoją licencję, za pośrednictwem której twórcy gry potwierdzają autentyczność danego urządzenia.

Co równie ważne, pełne odzwierciedlenie danej maszyny nie wiąże się wyłącznie z dokładnym ukazaniem jej od zewnątrz, lub od wewnątrz, ale też z przeniesieniem na ekran jej specyfiki pracy. Dlatego, jeśli chcesz poczuć się jak użytkownik autentycznych maszyn marki Kuhn, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Kuhn Download i wypróbuj potencjał tych skądinąd doskonałych urządzeń.

Interfejs dodatku oparty jest na tym samym silniku graficznym, co podstawa. Dlatego po jego zainstalowaniu, gracz nie zauważy żadnych różnic w jakości przedstawionych tekstur.

Tryby gry

Prawidłowe działanie dodatku, jest uzależnione od zainstalowania podstawy. Oznacza to, że Farming Simulator obsługuje zarówno tryb single, jak i tryb multi. Dlatego, jeśli chcesz odkrywać możliwości urządzeń tego producenta wraz ze swoimi znajomymi (lub samotnie) koniecznie pobierz na swój komputer i doświadczaj zupełnie nowych form prowadzenia rozgrywki w niezwykłym świecie wirtualnej farmy.

Farming Simulator 17 Kuhn Pobierz grę PC

Farming Simulator 17 Kuhn download

Wymagania systemowe
System: Windows 7, Windows 8, Windows 10
Procesor: 2.0 GHz Intel lub AMD dual-core processor
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTS 450 Series, AMD Radeon HD 6770 (1GB VRAM)
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB
  • Free Download Farming Simulator Crack Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator 17 Kuhn Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator Kuhn Free Download
  • SKIDROW Farming Simulator Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*