Farming Simulator 17 Big Bud DLC Pobierz

Farming Simulator 17 Big Bud DLC download

Farming Simulator 17 Big Bud DLC to kolejny dodatek do popularnego symulatora farmy, wydanego w 2016 roku. Tym razem, będziemy mieć do czynienia ze słynnymi traktorami Big Bud 450 i 747. Wraz z nimi, w grze pojawi się co najmniej kilkanaście dodatkowych, współpracujących z nimi maszyn. Twórcą tego dodatku jest – tak jak w przypadku pozostałych – niemieckie studio Giants Software (producent). Do jego działania, niezbędne jest zainstalowanie podstawowej wersji gry. Wydawca: Focus Home Interactive (Wydawca PL: CDP). Data premiery: 09.05.2017r. Platformy: PlayStation 4, XBOX ONE, Microsof Windows PC, Mac OS.

 

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download – Pełna Wersja PC

Farming Simulator 17 Pobierz

Mechanika gry

Dodatek nie wprowadza jakichkolwiek zmian w zakresie mechaniki gry, Ta pozostaje przez cały czas niezmienna i opiera się na ciągłej rozbudowie przejętej farmy. Po zainstalowaniu Farming Simulator 17 Big Bud DLC, będziemy mogli w tym celu wykorzystać obydwie wspomniane maszyny.

Zaletą dodatku, jest wykorzystanie w nim maszyn eksperymentalnych, które jak dotąd nie były powszechnie wykorzystywane w rolnictwie. Mowa tu zwłaszcza o modelu 747, który jest – jak na razie – jednym z największych traktorów na świecie. Waży on około 50 ton, ma silnik o mocy 900 koni mechanicznych a jego długość to około 8 metrów. Jeśli również i Ty chcesz zasiąść za sterami tej niezwykłej bestii sprawdź tą grę. A więc pobierz na swój komputer Farming Simulator 17 Big Bud za darmo i przekonaj się, jak inspirującym może być prowadzenie tak dużej maszyny rolniczej.

Prowadzenie traktorów z serii Big Bud, może być dość trudne dla osób, które dotychczas uprawiały swoje farmy z wykorzystaniem klasycznych urządzeń. Niemniej, warto zasiąść za jego sterami, głównie ze względu na jego olbrzymie możliwości.

Oczywiście te dwa traktory to nie jedyne dodatki, jakie pojawiają się w grze. Oprócz nich, możemy tu zobaczyć szereg innych maszyn i akcesoriów, takich jak: Brent Avalanche 1596, Brochard Constructeur EV2200 WR, Flexi-Coil ST820, Great Plains YP-2425A, Grégoire-Besson SPSL 9 WR, Grégoire-Besson Trailed Lifter a także AGRISEM Cultiplow Platinum, BEDNAR Swifter SM 18000, Hatzenbichler Terminator TH18 i Hatzenbichler TH1400 Air Cart.

Interfejs graficzny

Szata graficzna dodatku oparta jest na tym samym silniku graficznym, co podstawowa wersja gry. Dlatego, jeśli kochasz wysoką jakość przedstawionego w „siedemnastce” obrazu i jednocześnie chcesz poczuć się jak prawdziwy dominator na swoim kawałku pola. Zatem pobierz Farming Simulator 17 Download na swój komputer i rozkoszuj się wizualnymi wrażeniami na poziomie, z jakim wcześniej nie miałeś do czynienia.

Dodatkowe informacje

Zainstaluj dodatku Farming Simulator 17 Big Bud DLC w wersji na komputery osobiste. Pozwala na skorzystanie z darmowego ebooka wprowadzającego nas w świat dodatków do gry. Nosi on nazwę Farming Simulator modding for dummies i jest dostępny wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o dodatkach do Farming Simulator. Koniecznie pobierz za darmo dodatek Big Bud DLC na swój komputer. Naprawdę warto!

Kwestie techniczne

  • procesor – Dual Core 2.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 6770 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 6 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8/10

Farming Simulator 17 Pobierz grę PC

Farming Simulator 17 Big Bud DLC download

  • Pobierz Farming Simulator 17 Oficjalny Dodatek Big Bud Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator 17 DLC Torrent Pebx
  • SKIDROW Farming Simulator Big Bud Pobierz za darmo
  • CODEX Farming Simulator 17 Free Download

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*