Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

W 2008 roku pojawiła się pierwsza edycja gry Farming Simulator. Stworzona została przez szwajcarskie studio Giants Software GmbH. Producent udowodnił, że konstruowanie symulatorów idzie mu znakomicie – od czasów „jedynki” powstało bowiem kilka kolejnych edycji gry, spośród których wszystkie spotykały się z dużym i bardzo pozytywnym odzewem ze strony miłośników tego typu symulatorów. Dziś fani zabawy w farmera mają kolejny apetyczny kąsek do zjedzenia w postaci Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek. Wydawca gry: Focus Home Interactive (Wydawca PL: CDP). Data premiery: 29.10.2015r. Platformy: Microsoft Windows PC, XBOX ONE, PlayStation 4.

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz PC

Farming Simulator 15 Official Expansion Download

Nowości w grze

W Farming Simulator 15 gracz miał do czynienia z wieloma nowościami, między innymi w postaci wprowadzenia dodatkowej scenerii rodem z Europy Północnej. W skandynawskich pejzażach, obok pól uprawnych, nie zabrakło terenów leśnych. A więc w następstwie odkryły przed graczem całkiem nowe możliwości aktywności – wycinkę drzew i inne. Tym samym podobne zadania spoczywające na osobie zarządzającej lasem.

W „piętnastce” poznaliśmy też kilka innych urozmaiceń, między innymi pojawienie się całkiem nowych maszyn. Tendencja do wprowadzania nowych lokacji oraz pojazdów i urządzeń zostaje kontynuowana w dodatku do gry, tym bardziej warto po niego sięgnąć. Jakie dokładnie nowości czekają na nas w rozszerzeniu Farming Simulator 15? Dowiedz się więcej – Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz za darmo. Stąd poznaj nowe opcje, jakie pojawiły się w najpopularniejszym symulatorze rolniczym na świecie.

Tereny Europy Wschodniej

Posiadacze gry Farming Simulator 15, sięgając po oficjalny dodatek, zaznajomią się z zupełnie nowymi, interesującymi mapami, stwarzającymi szerokie możliwości działania. Nasza zabawa w rolnika będzie jednocześnie pochłaniającą wyprawą na teren Europy Wschodniej. A więc poznamy nową scenerię, która różnić się będzie od tych znanych z poprzednich partii gry. Dużym atutem jest tutaj naprawdę spory teren do zagospodarowania. Dzięki temu daje szanse na długą, wciągającą rozrywkę w towarzystwie naszego ulubionego symulatora. Gracz, jak w poprzednich częściach cyklu, będzie miał za zadanie uprawiać pola i hodować zwierzęta. Wobec tego zbierać żniwa swojej rolniczej pracy, a także administrować całym swym agrobiznesem.

Grafika w Farming Simulator 15

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak wyglądają wschodnie obszary Starego Kontynentu. A więc na których gracz będzie prowadzić swój rolniczy biznes, Pobierz pełną wersję Farming Simulator 15 Download. Pod względem graficznym gra prezentuje się bardzo ładnie. Wiele detali zostało poprawionych, krajobrazy, budynki i inne obiekty zyskały nowy, udoskonalony wygląd, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za ostatnią produkcją spod znaku Farming Simulator.

Nowe pojazdy i maszyny

Oprócz nowej scenerii, w oficjalnym dodatku do Farming Simulator 15, na gracza czeka użytkowanie całego arsenału najwyższej klasy pojazdów i urządzeń rolniczych. Czyli pochodzących od znanych producentów, takich jak: Zetor, Farmtech czy Rostselmash. Maszyny oddane są realistycznie, z wysoką precyzją, a praca z ich udziałem to doskonała rozrywka i jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich możliwości jako rolnika. Czy łatwo jest operować kombajnem, traktorem, ciężarówką? Sprawdź, jak wygląda prawdziwa praca na roli, zerknij na – Farming Simulator 15 Dodatek za darmo na PC. Zatem usiądź za sterami pojazdów rolniczych i sprawdź, czy są łatwe do okiełznania.

Generalnie rzecz biorąc, można spokojnie powiedzieć, że dodatek do Farming Simulator, jest produkcją udaną. Podczas gdy w poprzednich częściach w grze pojawiały się pewne mankamenty, z każdą kolejną odsłoną, seria staje się coraz bardziej doszlifowana, a dodatek do gry prezentuje się już niemal bezbłędnie.

Farming Simulator 15 Official Expansion Download

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

Wymagania systemowe
System operacyjny: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10
Pamięć: 2048 MB RAM
Procesor: AMD/INTEL 2.0 GHZ
Karta graficzna: 512 MB ATI RADEON HD 2600/NVIDIA GEFORCE 8600 LUB SZYBSZA
Miejsce na dysku: 5 GB
  • Pobierz Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator 15 Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator 15 Official Expansion Free Download
  • Skidrow Farming Simulator 15 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*