Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

W 2008 roku pojawiła się pierwsza edycja gry Farming Simulator. Stworzona została przez szwajcarskie studio Giants Software GmbH. Producent udowodnił, że konstruowanie symulatorów idzie mu znakomicie – od czasów „jedynki” powstało bowiem kilka kolejnych edycji gry, spośród których wszystkie spotykały się z dużym i bardzo pozytywnym odzewem ze strony miłośników tego typu symulatorów. Dziś fani zabawy w farmera mają kolejny apetyczny kąsek do zjedzenia w postaci oficjalnego dodatku do Farming Simulator 15. Wydawca gry: Focus Home Interactive (Wydawca PL: CDP). Data premiery: 29.10.2015r. Platformy: Microsoft Windows PC, XBOX ONE, PlayStation 4.

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz PC

Farming Simulator 15 Official Expansion Download

W Farming Simulator 15 gracz miał do czynienia z wieloma nowościami, między innymi w postaci wprowadzenia dodatkowej scenerii rodem z Europy Północnej. W skandynawskich pejzażach, obok pól uprawnych, nie zabrakło terenów leśnych, które w następstwie odkryły przed graczem całkiem nowe możliwości aktywności – wycinkę drzew i inne, podobne zadania spoczywające na osobie zarządzającej lasem. W „piętnastce” poznaliśmy też kilka innych urozmaiceń, między innymi pojawienie się całkiem nowych maszyn. Tendencja do wprowadzania nowych lokacji oraz pojazdów i urządzeń zostaje kontynuowana w dodatku do gry, tym bardziej warto po niego sięgnąć. Jakie dokładnie nowości czekają na nas w rozszerzeniu Farming Simulator 15? Dowiedz się więcej – Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz za darmo i poznaj nowe opcje, jakie pojawiły się w najpopularniejszym symulatorze rolniczym na świecie.

Posiadacze gry Farming Simulator 15, sięgając po oficjalny dodatek, zaznajomią się z zupełnie nowymi, interesującymi mapami, stwarzającymi szerokie możliwości działania. Nasza zabawa w rolnika będzie jednocześnie pochłaniającą wyprawą na teren Europy Wschodniej – poznamy nową scenerię, która różnić się będzie od tych znanych z poprzednich partii gry. Dużym atutem jest tutaj naprawdę spory teren do zagospodarowania, co daje szanse na długą, wciągającą rozrywkę w towarzystwie naszego ulubionego symulatora. Gracz, jak w poprzednich częściach cyklu, będzie miał za zadanie uprawiać pola i hodować zwierzęta, zbierać żniwa swojej rolniczej pracy, a także administrować całym swym agrobiznesem.

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak wyglądają wschodnie obszary Starego Kontynentu, na których gracz będzie prowadzić swój rolniczy biznes, Pobierz pełną wersję Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Download. Pod względem graficznym gra prezentuje się bardzo ładnie, wiele detali zostało poprawionych, krajobrazy, budynki i inne obiekty zyskały nowy, udoskonalony wygląd, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za ostatnią produkcją spod znaku Farming Simulator.

Oprócz nowej scenerii, w oficjalnym dodatku do Farming Simulator 15, na gracza czeka użytkowanie całego arsenału najwyższej klasy pojazdów i urządzeń rolniczych, w tym pochodzących od znanych producentów, takich jak: Zetor, Farmtech czy Rostselmash. Maszyny oddane są realistycznie, z wysoką precyzją, a praca z ich udziałem to doskonała rozrywka i jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich możliwości jako rolnika. Czy łatwo jest operować kombajnem, traktorem, ciężarówką? Sprawdź, jak wygląda prawdziwa praca na roli, zerknij na – Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz na PC – usiądź za sterami pojazdów rolniczych i sprawdź, czy są łatwe do okiełznania.

Generalnie rzecz biorąc, można spokojnie powiedzieć, że dodatek do Farming Simulator, jest produkcją udaną. Podczas gdy w poprzednich częściach w grze pojawiały się pewne mankamenty, z każdą kolejną odsłoną, seria staje się coraz bardziej doszlifowana, a Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek prezentuje się już niemal bezbłędnie.

Farming Simulator 15 Official Expansion Download

Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Pobierz

Wymagania systemowe

System operacyjny: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10
Pamięć: 2048 MB RAM
Procesor: AMD/INTEL 2.0 GHZ
Karta graficzna: 512 MB ATI RADEON HD 2600/NVIDIA GEFORCE 8600 LUB SZYBSZA
Miejsce na dysku: 5 GB

 

  • Pobierz Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator 15 Oficjalny Dodatek Torrent Pebx
  • CODEX Farming Simulator 15 Official Expansion Free Download
  • Skidrow Farming Simulator 15 Official Expansion Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*