Farming Giant Download

Farming Giant pobierz

Farming Giant to gra na PC, która nie jest zwykłą symulacją pracy na roli i rozbudowy gospodarstwa. Tutaj celem jest zostanie nie tylko lokalnym, ale światowym potentatem produkcji żywności, który do dyspozycji ma nie tylko zaawansowane technologie, ale również wielu pracowników oraz rozbudowane systemy zarządzania. Jeśli strategie ekonomiczne, to gry które są Ci bliskie, koniecznie pobierz Farming Giant Download i przekonaj się czy ekspansja na rynku żywności będzie udana. Producent i wydawca gry to: UIG Entertainment (wydawca PL CDP). Platforma: Microsoft Windows PC. Data wydania: 05.10.2012.

 

Farming Giant Download – Pełna Wersja PC

Farming Giant pobierz

Farming Giant – zaczynaj od niewielkich terenów i rozbudowuj sieć gospodarstw

Do dyspozycji w grze masz wielką mapę. Możesz zatem wybrać dowolną lokalizację na Twoje pole. Oczywiście uprawa będzie uzależniona w dużej mierze od warunków klimatycznych. Dlatego musisz trzymać rękę na pulsie i nie doprowadzić do klęski urodzaju. Pomaga Ci w tym rozbudowany tryb planowania, w którym możesz ustawiać określone działania, a także sprawdzać jak mają się Twoje poszczególne uprawy. Jeśli zarządzanie znacznymi zasobami, to coś co Cię żywo interesuje, a do tego chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyfiki pracy na roli. Wobec tego pobierz Farming Giant free i sprawdź czy Twoja strategia okaże się skuteczna.

Zlecaj wykonanie wielu czynności i rozbudowuj gospodarstwo o nowe technologie

Do pracy gospodarstwa rolnego niezbędna jest duża ilość energii. W Farming Giant masz możliwość skorzystania ze wszystkich najlepszych technologii, a przede wszystkim elektrowni wiatrowych. W toku gry stawiasz kolejne budynki i wyposażasz je w niezbędne sprzęty. Kolejne budynki przetwórstwa pozwalają Ci na coraz większą ekspansję na rynku i pomnażają znacznie Twój kapitał. Prawdziwą gratką jest możliwość poznania technologii produkcji. Polecamy także grę Professional Farmer American Dream.

Jeśli chcesz zagrać w grę, która będzie dla Ciebie nie tylko rozgrywką strategiczną rozwijającą logiczne myślenie. Dzięki temu również cennym źródłem wiedzy, koniecznie pobierz Farming Giant Download i dowiedz się jak przebiega produkcja serów, bądź pasteryzacja.

Zarządzanie zasobami ludzkimi to podstawa

Ponieważ twoje gospodarstwo coraz bardziej się rozrasta i tworzy sieć rozsianą niemal po całym świecie, do ogarnięcia wszystkiego potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników. Możesz ich zatrudniać w dowolnym momencie gry, kiedy już zgromadzisz odpowiedni kapitał. Musisz nauczyć się sprawnego rozdzielania zadań, aby wielkie gospodarstwo rolne mogło prosperować coraz lepiej. Gra w Farming Giant może być naprawdę wciągająca zwłaszcza, że wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym, a twoje wybory odzwierciedlone są w stanie, w jakim znajduje się gospodarstwo.

Opieki wymagają liczne zwierzęta hodowlane, które są źródłem zarobku na mięsie, mleku i jego przetworach, a także jajach. Wystarczy chwila nieuwagi, by przeoczyć ważne zadania i stracić część zakładanych zysków. Mimo wszystko nie jest to gra wyłącznie dla zaawansowanych i z powodzeniem mogą spróbować swoich sił również osoby, które do tej pory nie miały do czynienia ze strategiami ekonomicznymi umiejscowionymi na farmie. Warto również zwrócić uwagę na grafikę uwzględniającą rytm dobowy i dobrze odzwierciedlającą wiejski krajobraz. Tryb gry: single player (pojedynczy gracz).

Farming Giant Pobierz grę na PC

Farming Giant download

Wymagania systemowe

Minimalne:
System operacyjny: Windows XP / 7 / Vista / 8
Procesor: 2,4 GHz Pentium
Karta graficzna: Nvidia Geforce 6800GT, ATI Radeon HD 3650
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
System operacyjny: Windows XP / 7 / Vista / 8
Procesor: 3,0 GHz Pentium
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 560, ATI Radeon HD 6970
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni
  • CODEX Farming Giant Free Download
  • SKIDROW Farming Giant Pobierz za darmo
  • Free Download Farming Giant Torrent Pebx
  • Pobierz Farming Giant Crack Chomikuj

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*