Farmer’s Dynasty Download

Farmer's Dynasty pobierz

Farmer’s Dynasty to gra na PC, w której wcielamy się w początkującego farmera, który ma niewielkie pojęcie o pracy na roli. Jednak zrządzeniem losu otrzymuje po dziadku farmę, która jest w opłakanym stanie. Nie załamuje jednak rąk i krok po kroku stara się odbudować dziedzictwo dziadka, aby przekazać je potem następnemu pokoleniu. Zatem, jeśli chcesz zagrać w symulator pracy na roli, a także symulator codziennego życia na wsi, koniecznie pobierz Farmer’s Dynasty Download i przekonaj się czy uda Ci się odbudować farmę od podstaw i sprawić, że dziedzictwo będzie kontynuowane. Producentem jak i wydawcą gry jest firma Toplitz Productions. Platforma: Microsoft Windows PC. Data premiery: 14.12.2017r. (wczesny dostęp).

Farmer’s Dynasty Download – Pełna Wersja PC

Farmer's Dynasty Pobierz grę

Uprawiaj ziemię i opiekuj się zwierzętami hodowlanymi

O każdej porze roku farmer musi wykonać określone czynności, dzięki którym gospodarstwo rolne może prosperować bez zarzutu. Stały rytm dnia i podobne czynności mogą wydawać się na pierwszy rzut oka powtarzalne i z czasem monotonne. W związku z tym w grze napotykamy szereg osób, które zlecają nam różnego rodzaju zadania. W ten sposób rozgrywka staje się urozmaicona. Poza pracą na roli prowadzimy również normalne życie, co zbliża symulator do gier RPG. Tak więc naszym zadaniem poza pomnażaniem kapitału jest spłodzenie potomka, który w przyszłości przejmie odbudowane już gospodarstwo.

Zacznij od zera i zostań wielkim przedsiębiorcą

W grze Farmer’s Dynasty zostajesz przedsiębiorcą i rolnikiem w jednym, gdyż na początku do dyspozycji masz zrujnowaną farmę. Remontu i modernizacji wymaga niemal wszystko. Trzeba naprawić i zakonserwować ciągnik, który pozostał w spadku po dziadku. Z czasem, kiedy osiągasz coraz większe zyski możesz inwestować w kolejne budynki, budować obory i stajnie. Często stajesz przed dylematem, na co wydać zarobione środki. Rzecz jasna najpierw musisz zaspokoić potrzeby zwierząt, a także zadbać o to, by siew nasion odbył się zgodnie z planem. Jeśli chcesz zbudować strategię biznesową dla gospodarstwa rolnego, koniecznie pobierz Farmer’s Dynasty za darmo i spraw by zakładany zysk został osiągnięty lub był jeszcze wyższy niż planowany.

Poza oporządzaniem zwierząt hodowlanych, musisz również zastanowić się, które z nich sprzedać na mięso, a które pozostawić jeszcze na kolejny rok. W przypadku zwierząt hodowlanych z pewnością trzeba pilnować regularnych pór karmienia. Zwierzęta, niezależnie od warunków atmosferycznych, powinny być w świetnej formie. Jeśli chcesz sprawdzić się w hodowli koni, świń czy owiec, pobierz Farmer’s Dynasty Download i stań się ekspertem od żywienia i zwyczajów poszczególnych gatunków. Sprawdź też ciekawy symulator Real Farm Sim za darmo.

Wspaniała grafika zapewniona przez realistyczny silnik

Trójwymiarowa oprawa graficzna Farmer’s Dynasty zachwyca swoim realizmem. Można zobaczyć i doświadczyć jak prowadzi się ciągniki marki John Deere. Ponadto krajobrazy otaczające farmę, przywodzą na myśl prawdziwą wieś i pozwalają niemal przenieść się do jej malowniczych zakątków. Symulator, który połączony jest z RPG to świetny pomysł, który niesamowicie uatrakcyjnia rozgrywkę. Gra ma również walory edukacyjne, gdyż maszyny rolnicze są dokładnie odwzorowane, a ich prowadzenie zapewnia rozbudowany silnik fizyczny.

Farmer’s Dynasty Pobierz grę PC

Farmer's Dynasty Download

Wymagania systemowe

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Procesor: Intel Core2Duo / AMD X2, min. 2.2 GHz
Karta graficzna: min. 1.5GB VRAM (AMD Radeon HD 7000 series / NVIDIA GeForce GTX 500 series)
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB
Zalecane:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel i5 / AMD X4, min. 2.8 GHz
Karta graficzna: min. 2GB VRAM (AMD R9 300 series / NVIDIA GeForce GTX 900 series)
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB
  • Free Download Farmer’s Dynasty Crack Chomikuj
  • Pobierz Farmer’s Dynasty Torrent Pebx
  • CODEX Farmer’s Dynasty Free Download
  • SKIDROW Farmer’s Dynasty Pobierz za darmo

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*