Farmer’s Dynasty Download

Farmer's Dynasty pobierz

Farmer’s Dynasty to gra na PC, w której wcielamy się w początkującego farmera, który ma niewielkie pojęcie o pracy na roli. Jednak zrządzeniem losu otrzymuje po dziadku farmę, która jest w opłakanym stanie. Nie załamuje jednak rąk i krok po kroku stara się odbudować dziedzictwo dziadka, aby przekazać je potem następnemu pokoleniu. Zatem, jeśli chcesz zagrać w symulator pracy na roli, a także symulator codziennego życia na wsi, koniecznie pobierz Farmer’s Dynasty Download i przekonaj się czy uda Ci się odbudować farmę od podstaw i sprawić, że dziedzictwo będzie kontynuowane. Producentem jak i wydawcą gry jest firma Toplitz Productions. Platforma: Microsoft Windows PC. Data premiery: 14.12.2017r. (wczesny dostęp).

Farmer’s Dynasty Download – Pełna Wersja PC

Uprawiaj ziemię i opiekuj się zwierzętami hodowlanymi

O każdej porze roku farmer musi wykonać określone czynności, dzięki którym gospodarstwo rolne może prosperować bez zarzutu. Stały rytm dnia i podobne czynności mogą wydawać się na pierwszy rzut oka powtarzalne i z czasem monotonne. Jednak w grze napotykamy szereg osób, które zlecają nam różnego rodzaju zadania. W ten sposób rozgrywka staje się urozmaicona. Poza pracą na roli prowadzimy również normalne życie, co zbliża symulator do gier RPG. Naszym zadaniem poza pomnażaniem kapitału jest spłodzenie potomka, który w przyszłości przejmie odbudowane już gospodarstwo.

Zacznij od zera i zostań wielkim przedsiębiorcą

W grze Farmer’s Dynasty zostajesz przedsiębiorcą i rolnikiem w jednym, gdyż na początku do dyspozycji masz zrujnowaną farmę. Remontu i modernizacji wymaga niemal wszystko. Trzeba naprawić i zakonserwować ciągnik, który pozostał w spadku po dziadku. Z czasem, kiedy osiągasz coraz większe zyski możesz inwestować w kolejne budynki, budować obory i stajnie. Często stajesz przed dylematem, na co wydać zarobione środki. Rzecz jasna najpierw musisz zaspokoić potrzeby zwierząt, a także zadbać o to, by siew nasion odbył się zgodnie z planem. Jeśli chcesz zbudować strategię biznesową dla gospodarstwa rolnego, koniecznie pobierz Farmer’s Dynasty Download i spraw by zakładany zysk został osiągnięty lub był jeszcze wyższy niż planowany. Poza oporządzaniem zwierząt hodowlanych, musisz również zastanowić się, które z nich sprzedać na mięso, a które pozostawić jeszcze na kolejny rok. W przypadku zwierząt hodowlanych z pewnością trzeba pilnować regularnych pór karmienia. Zwierzęta, niezależnie od warunków atmosferycznych, powinny być w świetnej formie. Jeśli chcesz sprawdzić się w hodowli koni, świń czy owiec, pobierz Farmer’s Dynasty Download i stań się ekspertem od żywienia i zwyczajów poszczególnych gatunków.

Wspaniała grafika zapewniona przez realistyczny silnik

Trójwymiarowa oprawa graficzna Farmer’s Dynasty zachwyca swoim realizmem. Można zobaczyć i doświadczyć jak prowadzi się ciągniki marki John Deere. Ponadto krajobrazy otaczające farmę, przywodzą na myśl prawdziwą wieś i pozwalają niemal przenieść się do jej malowniczych zakątków. Symulator, który połączony jest z RPG to świetny pomysł, który niesamowicie uatrakcyjnia rozgrywkę. Gra ma również walory edukacyjne, gdyż maszyny rolnicze są dokładnie odwzorowane, a ich prowadzenie zapewnia rozbudowany silnik fizyczny.

Farmer’s Dynasty Pobierz grę PC

Wymagania systemowe

Minimalne:

System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Procesor: Intel Core2Duo / AMD X2, min. 2.2 GHz
Karta graficzna: min. 1.5GB VRAM (AMD Radeon HD 7000 series / NVIDIA GeForce GTX 500 series)
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB

Zalecane:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel i5 / AMD X4, min. 2.8 GHz
Karta graficzna: min. 2GB VRAM (AMD R9 300 series / NVIDIA GeForce GTX 900 series)
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB

 

  • Free Download Farmer’s Dynasty Crack Chomikuj
  • Pobierz Farmer’s Dynasty Torrent Pebx
  • CODEX Farmer’s Dynasty Free Download
  • SKIDROW Farmer’s Dynasty Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*