Farm Mechanic Simulator Download pełna wersja

Farm Mechanic Simulator 2021 pelna wersja

Gra komputerowa Farm Mechanic Simulator spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Jeżeli chcesz oderwać się od miejskiego zgiełku, najlepszym sposobem jest zagranie w grę, które nie będzie przypominało naszego dotychczasowego życia.

Producent: Glob Games Studio
Wydawca: Ultimate Games
Data premiery na PC: 2021 steam
Gatunek: Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, polskie, maszyny i urządzenia
Dostępne wersje językowe: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński uproszczony, hiszpański latynoamerykański, rosyjski, turecki

Farm Mechanic Simulator Pobierz grę

Farm Mechanic Simulator 2021 pelna wersja

Na czym polega gra Farm Mechanic Simulator?

Niniejsza gra polega na naprawianiu maszyn rolniczych. Jesteś sam sobie szefem i pracujesz tyle czasu, na ile masz ochotę. Reperujesz między innymi traktory, jak i kombajny. Do Twoich zadań należy także testowanie tych pojazdów, czyli bycie kierowcą. Nie zapomnij o żadnej usterce, ponieważ zadanie nie zostanie zaliczone. Oprócz samych napraw, musisz także samodzielnie poprowadzić biznes, co nie jest jednak zadaniem łatwym. Wiąże się to niestety z wieloma problemami. Farm Mechanic Simulator pobierz na komputer. Mechanika recenzowanej gry jest świetna.

Jak zostać najlepszym farmerem

Aby być dobrym graczem, musisz bardzo uważnie sprawdzać, czy aby na pewno nie przegapiłeś żadnych usterek. Taka symulacja jest niezwykle relaksująca oraz odprężająca. Grając w Farm Mechanic Simulator do pobrania za darmo możemy bez problemu stracić poczucie czasu. Gdybym miał polecić tę grę znajomemu, zrobiłbym to bez wahania! Naprawdę warto. Nie bez powodu gra Farm Mechanic Simulator ma takie dobre oceny w Internecie zarówno przez tych młodszych, jak i starszych graczy. Teraz pytanie za sto punktów: czy recenzowana gra dorównuje takim produkcjom jak Farm&Fix 2020? Odpowiedz sobie na to pytanie i daj znać w komentarzu.

Cała gra Farm Mechanic Simulator download odbywa się z pierwszoosobowej perspektywy. Pozwala nam to na wyobrażenie sobie, że to my jesteśmy mechanikami. Zlecenia przychodzą odgórnie, ale to my sami wybieramy które zlecenie chcemy zrealizować teraz, a które odłożyć na później, lub w ogóle z niego zrezygnować. Musimy jednak wiedzieć o tym, że każda podjęta przez nas decyzja ma wpływ na to jak będzie wyglądała nasza kariera. Czy nasza przedsiębiorstwo przetrwa, czy może utoniemy w długach przez złe zarządzanie?

Farm Mechanic Simulator to jedna z lepiej zrobionych polskich gier

Wszystkie zlecenia dawane są przez rolników, którzy potrzebują pomocy. Podejmując się zlecenia, najpierw analizujemy cały pojazd i szukamy wszelkich usterek. Na co dzień w swojej pracy korzystamy z szeregu narzędzi. Wymieniamy popsute części. Jednakże przed oddaniem maszyny rolniczej rolnikowi musimy sprawdzić, czy pojazd w ogóle działa! Najlepszym sposobem jest samodzielna przejażdżka oraz ocena, czy dobrze wykonaliśmy swoją robotę. Wszystkie zarobione pieniądze są inwestowane w rozwój naszego warsztatu. Z dnia na dzień zadania są oczywiście trudniejsze. Jednakże idzie to na szczęście w parze z lepiej płatnymi naprawami.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat gry Farm Mechanic Simulator?

Z pewnością ważne jest to, że grać może tylko jedna osoba naraz – singleplayer. Nie ma możliwości multiplayer. Oprawa graficzna naprawdę jest świetnie wykonana (na wysokim poziomie), można się poczuć jak na prawdziwej wsi. Maszyny rolnicze mają pełno detali. Całkiem przyjemnie się spędza czas grając w Farm Mechanic Simulator. Gracz naprawia bardzo szeroki wachlarz pojazdów mechanicznych. Już po kilku godzinach gry możesz wciągnąć się na dobre. Odechce się nam chodzić do normalnej pracy, ponieważ w grze jesteśmy sami sobie szefami. To jest milion razy lepsze niż nasza zwykła i szara codzienność. Polecam z całego serca grę Farm Mechanic Simulator, pokochały ją już miliony.

Farm Mechanic Simulator Download pełna wersja

Farm Mechanic Simulator PC

Wymagania sprzętowe gry:

Minimalne
  • Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8/10 64-bit

opis serwisu plików, źródło zgody gry, naprawy nintendo switch

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*