Farm Manager 2021 Download

Farm Manager 2021 pelna wersja

Jest to gra idealna dla każdego, kto chciałby mieć własne gospodarstwo. Rozgrywka polega na zarządzaniu własnym gospodarstwem rolnym. Strategia ekonomiczna Farm Manager 2021 Download została stworzona przez Cleversan Software, a wydana przez PlayWay. Na początku rozgrywki gracz zajmuje się losami małej farmy, dobre zarządzanie pozwoli na stopniowy rozrost interesu.

Producent: Cleversan Software
Wydawca: PlayWay
Data premiery na PC: 6 maja 2021 (steam)
Gatunek: Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, polskie, maszyny rolnicze i urządzenia
Dostępne wersje językowe: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Holenderski, Węgierski, Japoński, Koreański, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rumuński, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Turecki

Farm Manager 2021 Pobierz pełna wersja

Farm Manager 2021 pelna wersja

Na jakie platformy zostanie wydana?

Niestety gra zostanie wydana jedynie na komputery (PC). Jest to dość poważny minus tej produkcji. Fani tej serii na pewno znają poprzednie odsłony Farm Manager 2018 wydanej na PC gry.

Tryb gry i grafika

Jedynym dostępnym trybem rozgrywki w Farm Managerze 2021 będzie singleplayer. Grafika gry została znacząco poprawiona, z dalszej perspektywy wygląda bardzo ciekawie, lecz po przybliżeniu może być niezadowalająca.

Rozgrywka

Celem gry Farm Manager 2021 jest rozwój gospodarstwa, aby przynosiło jak największy zysk. W czasie rozgrywki gracz będzie musiał dokonywać wielu wyborów, decydujących o ulepszaniu farmy. Na własnym ranczu będzie można uprawiać wiele roślin, hodować zwierzęta. Do wszystkich działań będą potrzebni pracownicy, którzy będą pomagać przy pracy.

Pogoda w grze Farm Manager 2021

Spora ilość zmian z pewnością zachwyci każdego. Rozgrywka będzie wzbogacona o utrudnienia w pracy takie jak: pory roku, zmienna pogoda. Może dojść do ulewnego deszczu, który spowoduje powódź. Jego brak będzie powodem suszy. Burza może wywołać pożar budynków, co przyniesie straty.

Wzbogacenie interfejsu gracza

Nowe ciekawe rozwiązania dodane przez twórców gry Farm Manager 2021 zmieniły się na bardziej przejrzyste. Jedną z nowych funkcji jest możliwość wypożyczenia sprzętu rolniczego na leasing, pominięcie zimy (wtedy zostaną naliczone straty i zyski w czasie tego okresu). Kolejnym usprawnieniem będą powiadomienia dotyczące gospodarstwa.

Pracownicy

Większość pracy w grze Farm Manager 2021 wykonywane będzie przez zatrudnionych pracowników. Istnieje możliwość zatrudnienia ich na stałe, lub sezonowo. Będą oni wykonywali pracę przydzieloną przez gracza. Złe traktowanie pomocników, na przykład: zbyt niskie wynagrodzenie, może spowodować rezygnację z pracy. Gra jest bardzo realistyczna.

Nowe nieruchomości

Ciekawą zmianą na lepsze są także nowe budynki, których bardzo brakowało, na przykład: warsztat mechanika, weterynarz i centrum logistyczne. Możliwe będzie przeprowadzenie remontu swoich budynków i zakup działek, które można zagospodarować. Opuszczone zabudowy można wykorzystać do rozbudowy własnych nieruchomości. Zarządzanie polami w Farm Manager 2021 będzie mogło odbywać się automatycznie, lub ręcznie.

Naprawa maszyn

Pojazdy i maszyny jak w prawdziwym życiu będą ulegały eksploatacji i będą wymagały renowacji. Gra w tym aspekcie jest bardzo inteligentna.

Uprawy

Będą dostępne typowe uprawy, na przykład: pszenica itd. Ciekawym pomysłem, który pojawi się w grze są rośliny bio takie jak: marchew, seler, cebula, agrest, porzeczka itp. Odpowiednia uprawa pozwoli na zwiększenie zbiorów. Wszystko to razem wymaga zatrudnienia więcej pracowników.

Zwierzęta

Pojawią się standardowe zwierzęta gospodarskie takie jak: krowy, konie, kury, owce, kozy, króliki, kaczki, indyki i gęsi. Ciekawostką są nowe zwierzęta takie jak: strusie, przepiórki, pszczoły, dziki. Można będzie zająć się również hodowlą ryb.

Farm Manager 2021 Download do pobrania

Farm Manager 2021 pelna wersja gry

Wymagania sprzętowe Farm Manager 2021:

Minimalne
  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1650
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane
  • Procesor: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

gatunków roślin, centrum weterynaryjne, garaż mechanika, producent wydawca pracowników, zwierząt, mechanika, gier,

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*