Farm Manager 2018 Download

Farm Manager 2018 pobierz

Farm Manager 2018 jest grą na PC, która umożliwia zostanie farmerem z prawdziwego zdarzenia. Na samym początku do dyspozycji gracza jest małe poletko, jeśli jednak dobrze będzie nim zarządzał szybko osiągnie zyski i będzie mógł zainwestować w nowe uprawy. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w strategicznym symulatorze rolniczym, pobierz Farm Manager 2018 Download i ciesz się rosnącymi plonami. Producent: Cleversan Software. Wydawca: PlayWay (Wydawca PL: Cenega S.A.). Data premiery: 06.04.2018r. Platformy: Microsoft Windows PC.

 

Farm Manager 2018 Download – Pełna Wersja PC

Farm Manager 2018 – praca 365 dni w roku

W grze poznajesz jak ciężka jest praca farmera i ile czynności na raz musisz ogarnąć by żniwa były owocne, a zbiory pokaźne. Do dyspozycji masz ponad 20 rodzajów upraw, zarówno zboża, jak i warzywa czy owoce. Możesz być zatem w głównej mierze farmerem, bądź sadownikiem. Musisz poznać rytm dobowy oraz rytm pór roku i do niego dostosować prace w polu. Jeśli chcesz sprawdzić czy poradzisz sobie z suszą, powodzią, bądź silnym wiatrem i będziesz na tyle zapobiegliwy, że uchronisz przynajmniej część swoich zbiorów, by nie musieć zaczynać od zera, pobierz Farm Manager 2018 za darmo i rozpocznij swoją strategię.

Poza roślinami hoduj również zwierzęta

W grze Farm Manager 2018 masz wiele możliwości. A zatem możesz zarówno uprawiać pole i sadzić drzewa owocowe czy krzewy, jak i hodować zwierzęta. Zbudujesz swoją stajnię, oborę i chlew, zapewniając swoim zwierzętom hodowlanym, jak najlepsze warunki. Nie możesz zapomnieć o ich codziennej pielęgnacji i monitorowaniu stanu ich zdrowia, gdyż może się zdarzyć, że będziesz musiał skorzystać z usług weterynarza. Zwierzęta hodowlane mogą dać Ci niezłe profity, nie tylko będąc przeznaczonymi na mięso, ale również dając mleko, jajka czy miód. Jeśli chcesz zostać hodowcą krów, świń, gęsi, kur czy nawet pszczół, pobierz Farm Manager 2018 Download i przekonaj się jakie zwyczaje i potrzeby mają poszczególne zwierzęta. Polecamy również do sprawdzenia Pure Farming 2018 za darmo.

Bądź sprawnym managerem swojego gospodarstwa rolnego

Zostając farmerem musisz nie tylko dbać by rośliny rosły zgodnie z planem, czyli podlewać, nawozić i odchwaszczać teren, czy dbać o zdrowie i pełne koryta zwierząt, ale również o sprzedaż swoich plonów. Sam możesz zbudować przetwórstwo mleczne, bądź warzywno-owocowe i w ten sposób tworzyć rozległe i wielowymiarowe gospodarstwo. Do pomocy oczywiście zatrudniasz pracowników, którym rozdzielasz poszczególne zadania. Im większe jest Twoje gospodarstwo, tym więcej ich potrzebujesz. Cały czas musisz przy tym zastanawiać się, co jest priorytetem i na co trzeba wydać zarobione pieniądze, a co musi jeszcze poczekać.

Możesz budować również kolejne stajnie, obory i pomieszczenia gospodarcze. Tylko od Ciebie zależy, w którą stronę rozwinie się Twoje przedsiębiorstwo. Do dyspozycji masz kilka trybów gry: kampanię, 15 samodzielnych scenariuszy oraz tryb swobodny. Zabawę wspomaga doskonała, rzeczywista grafika oraz możliwość skorzystania z kilkudziesięciu urządzeń i maszyn używanych we współczesnym rolnictwie. Dzięki temu możesz poznać pracę farmera bardzo dokładnie, a także doświadczyć symulacji jazdy ciągnikami i kombajnami czołowych producentów sprzętu rolniczego.

Farm Manager 2018 Pobierz grę na PC

Farm Manager 2018 download

Wymagania systemowe

Minimalne:
System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
Karta graficzna: GTX 560 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB

Zalecane:
System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
Karta graficzna: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB
  • CODEX Farm Manager 2018 Free Download
  • SKIDROW Farm Manager 2018 Pobierz za darmo
  • Free Download Farm Manager 2018 Torrent Pebx
  • Pobierz Farm Manager 2018 Crack Chomikuj

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*