Farm Expert 2017 Download

Polska Farma 2017 pobierz

Farm Expert 2017 Download (Polska Farma 2017) to kolejna odsłona serii symulatorów gier o polskim rodowodzie. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio PlayWay (producent/wydawca), a za jej wydanie na terenie Polski Cenega. Data premiery: 02.09.2016r. Platforma: Microsoft Windows PC.

 

 

 

Farm Expert 2017 Download – Pełna Wersja PC

Farm Expert 2017 pobierz

Mechanika gry

Jak na prawdziwy symulator farmy przystało, Farm Expert 2017 posiada wszystkie cechy tego typu gier. Mamy tu więc pole uprawne, które przejmujemy, by następnie uprawiać na nim różne uprawy. Oczywiście za sprzedane w ten sposób dobra możemy rozwijać posiadane gospodarstwo rolnicze. Czyli kupując nowe budynki, maszyny i inne artykuły pomocnicze.

W tym celu, możemy skorzystać z potencjału, jaki niosą ze sobą różne licencjonowane maszyny rolnicze. Oczywiście przedkłada się to na wysoki poziom realizmu w grze, który obejmuje zarówno wygląd danych maszyn, jak również ich sposób prowadzenia i poruszania się. Co ciekawe, w Farm Expert 2017 pojawia się sporo rozwiązań oferowanych przez czołowych producentów sprzętu rolniczego, takich jak Kuhn, Grimme, Krampe, Pöttinger, Rauch, Landini, McCormick, Valpanada, Vogel&Noot, Kröger, Suer, Ponsse, HB-Brantner, FSI, Kuxmann, Sipma oraz Weremczuk.

Jeśli jesteś ich pasjonatem, koniecznie pobierz na swój komputer Farm Expert 2017 za darmo. Dzięki temu je od podszewki, poruszając się nimi po Twoim własnym, wirtualnym polu uprawnym. Duża liczba (ponad 170) różnych rodzajów maszyn jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność rozgrywki.

Rozgrywka Farm Expert 2017

Rozgrywka toczy się w oparciu o cztery zróżnicowane mapy, wyróżniające się bardzo zróżnicowanym krajobrazem i… metodami prowadzenia upraw. Twórcy gry oddali również do dyspozycji gracza trzy różne środki ochrony roślin, a także szereg dodatkowych produktów pomocniczych, w tym wapno (do regulacji kwaśności gruntu).

W Farm Expert 2017 nie ograniczamy się wyłącznie do pól uprawnych. Naszym zadaniem będzie też prowadzenie sadu (przede wszystkim z wykorzystaniem szklarni). Oznacza to, że naszym zadaniem będzie też troska o odpowiedni poziom wilgotności powietrza i utrzymanie wymaganej temperatury. Oczywiście nie mogło też zabraknąć możliwości hodowli zwierząt, dlatego – jeśli lubisz to robić – koniecznie pobierz Farm Expert 2017 Free na swój komputer i sprawdź się w tej trudnej sztuce.

Tryby gry

Gracze, którzy lubią pracować w zespołach z wykorzystaniem trybu multi, z pewnością będą zadowoleni z możliwości kooperowania w zakresie utrzymania konkretnej farmy. Oczywiście w grze pojawia się również tryb single, bez którego klasyczny symulator farmy nie mógłby się obejść. Dlatego jeśli lubisz prowadzić wirtualną (i nie tylko) farmę, koniecznie pobierz Farm Expert 2017 Download. Każdy znajdzie w tej grze coś dla siebie. Zobacz też Farm Expert 2016 za darmo.

Interfejs graficzny

W porównaniu do poprzedniej odsłony gry, twórcy zaimplementowali tu zupełnie nowy silnik fizyczny, który korzystnie wpływa na jakość i realizm przedstawionego w grze obrazu. Symulacja jest tu na tyle zaawansowana, że w niektórych przypadkach gracz może po prostu się zakopać w trudnym i niedostępnym terenie.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i5-2300 3.1 GHz/AMD Athlon X4 760K 3.8 GHz,
  • pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 7970 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 15 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8/8.1/10

Farm Expert 2017 Pobierz grę PC

Polska Farma 2017 Pobierz

Farm Expert 2017 download

  • Pobierz Polska Farma 2017 Crack Chomikuj
  • Free Download Farm Expert Torrent Pebx
  • SKIDROW Polska Farma Pobierz za darmo
  • CODEX Farm Expert 2017 Free Download

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*