Farm Expert 2016 Download

Symulator Farmy 2016 pobierz

Download Farm Expert 2016 (Symulator Farmy 2016) to kolejna odsłona popularnego gatunku gier, w której wcielamy się w postać rolnika, przejmującego kontrolę nad wybraną farmą. Pozycja ta jest nieco mniej znana wśród graczy niż inni, flagowi reprezentanci gatunku. Mimo to, symulator stworzony przez polskie studio PlayWay (producent), spełnia wszystkie wymagania, stawiane przed tego typu pozycjami. Ciekawostką jest fakt, że w Polsce gra ta istnieje również pod zastępczym tytułem „Symulator Farmy„. Wydawca gry: Ravenscourt (Wydawca PL: Techland). Data premiery: 19.06.2015r. Platforma: Windows PC.

 

Farm Expert 2016 Download – Pełna Wersja PC

Mechanika gry

Jak na symulator farmy przystało, w Farm Expert 2016 wcielamy się w rolę rolnika, który przejął gospodarstwo rolne i musi go rozbudować. Naszym zadaniem będzie hodowla zwierząt, uprawa określonych gatunków roślin i ekonomiczne zarządzanie farmą. Zaletą tej pozycji jest duża liczba zaimplementowanych maszyn, która przekracza 170. Co ciekawa, każda z nich jest licencjonowana. Tak więc przedkłada się na ogromny realizm przedstawionych urządzeń (dotyczy on zarówno samego wyglądu maszyn, jak również sposobu ich prowadzenia).

Kolejną zaletą Symulatora Farmy, jest olbrzymia liczba dostępnych pól uprawnych, która oscyluje w okolicach… osiemdziesiątki. Można je zagospodarować kilkoma rodzajami zbóż a także burakami, ziemniakami i wieloma innymi roślinami uprawnymi. Dużym ukłonem ze strony twórców zrzeszonych w PlayWay, jest możliwość sadzenia drzewek owocowych. Jeśli więc chcesz również i na tym polu spróbować swoich sił, koniecznie pobierz na swój komputer Farm Expert 2016 Free i sprawdź się nie tylko jako rolnik, ale przede wszystkim jako sadownik.

Farm Expert 2016 to również bardzo złożony system hodowli zwierząt. W przeciwieństwie do innych symulatorów ich liczba jest stosunkowo duża i obejmuje krowy, konie, kozy, owce i oczywiście kaczki. Co ciekawe, każde z tych gatunków zwierząt można karmić za pomocą różnych pasz, co przedkłada się na jeszcze bardziej złożoną rozgrywkę.

Tryby gry

Podobnie jak większość nowoczesnych symulatorów farmy, również i Farm Expert 2016 został wyposażony w dwa podstawowe tryby gry – single i multi. Tryb wieloosobowy, umożliwia uprawę jednego pola przez wielu różnych graczy. Jeśli więc chcesz dzielić się z innymi swoimi własnymi plonami, koniecznie pobierz Farm Expert 2016 Download i współzarządzaj z innymi wybraną farmą. Przekonasz się, że jest to o wiele przyjemniejsze, niż samotne zbieranie zbiorów. Zobacz też Cattle and Crops do pobrania.

Szata graficzna Farm Expert 2016

Farm Expert 2016 to nie tylko bardziej złożona mechanika gry, ale też bardziej zaawansowany interfejs graficzny. Pojawił się tu też rozbudowany edytor, który umożliwia wygenerowanie złożonych obiektów 3D. Mocną stroną pozycji jest też silnik fizyczny, który w porównaniu z poprzednimi odsłonami serii, uległ znaczącej rozbudowie. Jeśli i Ty chcesz wypróbować jego potencjał, koniecznie pobierz Farm Expert 2016 za darmo i rozpocznij przygodę z własnym światem farmy.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core 2 Quad 3.2 GHz,
  • pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 10 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Farm Expert 2016 Pobierz grę PC

Symulator Farmy 2016 Pobierz

Farm Expert 2016 download

  • Free Download Farm Expert 2016 Crack Chomikuj
  • Pobierz Symulator Farmy 2016 2016 Torrent Pebx
  • SKIDROW Farm Expert 2016 Free Download
  • RELOADED FSymulator Farmy 2016 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*