Cattle and Crops Download

Cattle and Crops pobierz

Cattle and Crops jest symulatorem farmy stworzonym przez producenta MaserBrain Bytes. W której jak w przypadku wszystkich gier tego gatunku wcielamy się w postać farmera. Mamy jednak znacznie więcej możliwości. Rozbudowana fabuła, która uwzględnia zmieniające się pory roku i zmieniające się w związku z tym choćby prowadzenie pojazdów rolniczych, czyni rozgrywkę niezwykle interesującą i wartą uwagi. Jeśli chcesz zatem spróbować swoich sił jako rolnik prowadzący różnorodne gospodarstwo rolne, pobierz Cattle and Crops Download. Aby zobaczyć co nowego oferuje fanom symulacji farmy. Data premiery: 13.02.2018r. (wczesny dostęp). Platformy: Microsoft Windows PC.

Cattle and Crops Download – Pełna Wersja PC

Cattle and Crops pobierz

Cattle and Crops – naucz się prowadzić wyspecjalizowane pojazdy rolnicze

W toku rozgrywki masz do dyspozycji wiele profesjonalnego i idealnie odwzorowanego sprzętu rolniczego. Realistyczna fizyka pojazdów sprawia, że inaczej prowadzi je się na suchym polu, a zupełnie inaczej po deszczu. Można ustawiać lusterka i doskonalić jazdę pojazdami takich marek jak: Claaas, Dammann, czy Horsch. Opanowanie ich prowadzenia wymaga czasu, niemniej jednak początkujący gracze mają możliwość wyłączenia w trybie gry skomplikowanej fizyki. Toteż znacznie ułatwia rozgrywkę na początkowym etapie. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w realistycznej symulacji jazdy ciągnikami rolniczymi i kombajnami, zróżnicowanej w zależności od rodzaju podłoża, a także warunków pogodowych, koniecznie pobierz Cattle and Crops za darmo i wejdź do świata rolniczej rzeczywistości.

Dbaj o rozwój swojego gospodarstwa i zwierzęta hodowlane

Poza uprawą roli, możesz również zostać wykwalifikowanym hodowcą bydła i trzody chlewnej, a także wielu innych zwierząt gospodarskich, jak kury czy gęsi. Nie musisz robić wszystkiego samodzielnie, gdyż możesz zatrudnić pomocników i rozdzielić pomiędzy nich zadania dotyczące siewów, nawadniania pól, zbiorów, a także karmienia i pielęgnacji zwierząt. Im lepiej pomnażasz swój kapitał, tym więcej pracowników możesz przyjąć. Ponadto zdobywają oni coraz większe doświadczenie, co także wpływa na większą efektywność pracy. Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako zarządzający wielkim gospodarstwem rolnym i mnóstwem pracowników, pobierz Cattle and Crops Download i przekonaj się czy masz żyłkę do sprawnego kierowania grupą ludzi. Innym fajnym symulatorem może okazać się Farm Expert 2017 za darmo.

Wiele trybów gry – wiele możliwości

W grze Cattle and Crops możesz grać zarówno w trybie single player jak i multiplayer. Do dyspozycji masz kampanię fabularną w której rozwijasz swoją farmę, a także umiejętności i wydajność swoich pracowników. Oczywiście twórcy nie zapomnieli o urozmaiconej otwartej rozgrywce bez ograniczeń, czyli Sandbox Mode. W trybie multiplayer możesz prowadzić gospodarstwo rolne wespół z innymi graczami, wymaga to dobrej kooperacji i wzajemnego zrozumienia i z pewnością rozwija umiejętności społeczne. To zresztą nie jedyny walor edukacyjny tej gry, gdyż można poznać wymagania poszczególnych upraw, a także sposoby radzenia sobie z przeciwnościami losu, czyli głównie zmiennymi warunkami pogodowymi. Gra daje naprawdę wiele możliwości rozwijania wirtualnego gospodarstwa rolnego.

Cattle and Crops Pobierz grę PC

Wymagania systemowe

Minimalne:
System: Windows 7/8/10
Procesor: CPU: Intel Dual-Core 2 GHz or similar AMD CPU
Karta graficzna: GeForce GTX 460 / AMD Radeon 6700 HD (1 GB VRAM)
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB

Zalecane:
System: Windows 7/8/10
Procesor: CPU: Intel Quad-Core 3 GHz or similar AMD CPU
Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon 580 RX (4 GB VRAM)
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB
  • CODEX Cattle and Crops Free Download
  • SKIDROW Cattle and Crops Pobierz za darmo
  • Pobierz Cattle and Crops Crack Chomikuj
  • Free Download Cattle and Crops Pebx Torrent

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*