Agrar Simulator Historical Farming Download

Symulator Farmy Legendarne Maszyny pobierz

Agrar Simulator Historical Farming (Symulator Farmy: Legendarne Maszyny) to gra na PC, w której wcielasz się w farmera z przed dziesięcioleci. To prawdziwa gratka dla fanów symulacji rolniczych. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądały realia pracy na roli w latach 50-tych, 60-tych i 70-tych, koniecznie pobierz Agrar Simulator Historical Farming Download, gdyż ta rozgrywka z pewnością zapewni Ci równie wiele emocji, jak symulatory przedstawiające współczesne rolnictwo. Wydawca: UIG Entertainment (PL: Techland). Producent: ActaLogic. Platforma: Windows PC. Data premiery: 18.05.2012.

 

Agrar Simulator Historical Farming Download – Pełna Wersja PC

Wspaniała grafika, która pozwoli przenieść się kilka dekad wstecz

W ubiegłym stuleciu rolnictwo wyglądało zupełnie inaczej i wymagało więcej siły. Urządzenia rolnicze nie były tak wyspecjalizowane i wszechstronne jak obecnie. Wiele czynności trzeba było wykonywać samodzielnie. Te realia bardzo dobrze oddaje Agrar Simulator Historical Farming. Wspaniała grafika pozwala podziwiać nie tylko ówczesne maszyny rolnicze, ale także odmienny od współczesnego krajobraz.

Dbaj o swoje gospodarstwo rolne niezależnie od pory roku

W grze Agrar Simulator Historical Farming zajmujesz się przygotowaniem pola uprawnego do zasiewu, czyli kultywacją, samym siewem, a także zbiorami. Wszystko musi być wykonane w ściśle określonym czasie, gdyż praca w gospodarstwie rolnym wymaga systematyczności, a także działania nie tylko zgodnie z rytmem dobowym, ale również pogodowym i zmieniających się pór roku. Nie ma zatem miejsca na przypadkowe i nieprzemyślane działania. Jeśli grałeś już w symulatory pracy na roli i chcesz podjąć wyzwanie pracy na zabytkowych ciągnikach rolniczych, a także kombajnach, koniecznie pobierz Agrar Simulator Historical Farming Download i przekonaj się, jak bardzo różnią się od współczesnych maszyn rolniczych.

Rozgrywkę uatrakcyjniają wiernie odtworzone maszyny rolnicze czołowych producentów, m.in. Fiat Trattori, Massey Ferguson czy John Deere. Jest to zatem także źródło wiedzy o tym, jak wyglądało rolnictwo w ubiegłym stuleciu, ma więc niewątpliwy walor edukacyjny. Zobacz też symulator Professional Farmer 2014 America.

Pomnażaj kapitał, dbaj nie tylko o pole, ale również zwierzęta

Poza uprawianiem ziemi za zadanie masz również zadbać o zwierzęta hodowlane. Masz do dyspozycji hodowle świń, krów, gęsi, a także koni, które pomagają w pracy na roli. Za zarobione pieniądze nie tyko naprawiasz ciągniki rolnicze, czy kupujesz paszę dla zwierząt czy nasiona, ale inwestujesz w nowe budynki gospodarcze. Wymaga to zatem odpowiedniej strategii biznesowej, aby gospodarstwo rozwijało się w pożądanym kierunku. Jeśli preferujesz nie tylko symulatory, ale również strategie ekonomiczne, pobierz Agrar Simulator Historical Farming i sprawdź się jako zarządzający gospodarstwem rolnym.

Będziesz musiał decydować czy lepiej naprawić ciągnik, czy też kupić nowy, czy kupić więcej trzody chlewnej, a może nasion do zasiewu. Skupiasz się również na sprzedawaniu tego, co udało Ci się wyhodować. Musisz zatem znaleźć gospodarstwa i przetwórstwa, które nabędą nie tylko nasiona, ale również jajka czy mleko. Wartością dodaną w grze są wspaniałe krajobrazy, które możesz podziwiać w trakcie rozgrywki. Ta gra może zapewnić naprawdę dużo emocji.

Agrar Simulator Historical Farming Pobierz grę PC

Symulator Farmy Legendarne Maszyny Pobierz

Agrar Simulator Historical Farming download

Wymagania systemowe

Minimalne:
System operacyjny: Windows XP / 7 / Vista / 8
Karta graficzna: Nvidia Geforce 6800GT, ATI Radeon HD 3650
Procesor: 2,4 GHz Pentium
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1300 MB

Zalecane:
System operacyjny: Windows XP / 7 / Vista / 8
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 560, ATI Radeon HD 6970
Procesor: 3,0 GHz Pentium
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1300 MB
  • Pobierz Symulator Farmy Legendarne Maszyny Crack Chomikuj
  • Free Download Agrar Simulator Historical Torrent Pebx
  • CODEX Agricultural Simulator Free Download
  • SKIDROW Agrar Simulator Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*