Agrar Simulator 2013 Download

Agricultural Simulator 2013 download

Agrar Simulator 2013 Download (Symulator Farmy 2013) to gra na PC, która stanowi symulator prowadzenia gospodarstwa rolnego. Wcielając się w postać rolnika, możemy wybrać jedną z trzech map i prowadzić tam gospodarstwo. Od nas tylko i wyłącznie zależy jak będzie ono prosperować i się rozwijać. Można pójść bardziej w uprawy lub hodowlę zwierząt, a można obydwie działalności rozwiajać tak samo jednocześnie. Ucząc się dobrej organizacji pracy pomiędzy oborą, stajnią i chlewem, a polem nabywamy nowe umiejętności i stajemy się coraz sprawniejsi w swoich działaniach.

Agrar Simulator 2013 Download – Pełna Wersja PC

Agrar Simulator 2013 pobierz

Jeśli chcesz spróbować jak to jest prowadzić gospodarstwo rolne w Toskanii, w Alpach lub na amerykańskiej farmie, pobierz Agrar Simulator 2013 za darmo i przekonaj się jaka jest specyfika pracy na roli we wszystkich tych miejscach. Producent: ActaLogic. Wydawca: UIG Entertainment (wydawca PL: Techland). Data premiery: 23.11.2012r. Platforma: Windows PC.

Agrar Simulator 2013 – zdobywaj doświadczenie i coraz większe plony

W toku gry masz do dyspozycji gospodarstwa rolne rozsiane po świecie. Najpierw przygotowujesz ziemię pod uprawę, a potem szukasz sposobów, jak mądrze nią zarządzać,by osiągać pożądane wyniki. Za osiągnięte zyski możesz np. uzupełniać benzynę w maszynach rolniczych bądź kupować nasiona potrzebne do siewów. Zatem możliwości jest naprawdę sporo, a od gracza zależy, z jakiej skorzysta. W grze korzystasz z wielu zaawansowanych maszyn rolniczych. Symulacja doskonale odwzorowuje ruch pojazdu, które dzięki temu, a także silnikowi graficznemu prezentuje się bardzo realistycznie. A zatem można poznać najlepsze marki, tj. Horsch, Massey Ferguson i wiele innych. Zadbano by jazda ciągnikiem bądź kombajnem dawała realne poczucie prowadzenia pojazdu.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w symulacji jazdy najlepszymi i złożonymi pod względem technologicznym pojazdami, a na dodatek, świetnie przy tym bawić pobierz Agrar Simulator 2013 Download. Koniecznie sprawdź też starszą odsłonę serii Agrar Simulator 2011.

Hoduj świnie i pomnażaj kapitał

W czasie gry nie trzeba skupiać się na uprawie roli, gdyż jej rolę przejmuje częściowo hodowla trzody chlewnej. Jeśli mamy do czynienia z innym regionem mamy do dyspozycji określone gatunki roślin i zwierząt. Uprawa słonecznika, podobnie jak uprawa jęczmienia może przynieść konkretne zyski. W związku z tym będziesz na bieżąco mógł kupować paszę dla zwierząt, budować kolejne chlewnie, a także budynki gospodarcze. Dlatego musisz się przy tym wykazać nie lada zdolnościami strategicznymi i ekonomicznymi, aby wszystko poszło zgodnie z planem i gospodarstwo rolne mogło się rozwijać. Jeśli często grasz w gry strategiczne, z pewnością spodoba Ci się zarządzanie farmą, dlatego pobierz Agrar Simulator 2013 Free i pomnażaj swój kapitał.

W czasie gry wszystko dzieje się według rytmu dobowego oraz pór roku. Ważne jest korzystanie z odpowiednich nawozów oraz konserwacja i remontowanie starych maszyn rolniczych. Na farmie wiele się dzieje, dlatego z pewnością nie zabraknie Ci zajęć od rana do wieczora i tak każdego dnia, niezależnie od pory roku. Poznasz, jak trudny i wymagający jest zawód farmera oraz jaką satysfakcję daje samodzielne wyhodowanie płodów ziemi. Dobra strategia przyniesie w krótkim czasie pożądany zysk.

Agrar Simulator 2013 Pobierz grę PC

Symulator Farmy 2013 Pobierz

Agrar Simulator 2013 download

Wymagania systemowe

Minimalne:
System: Windows: XP / Vista / 7 / 8
Procesor: 2.2 GHz Dual Core (Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2)
Grafika: Geforce GTX 260 / Radeon HD 4850, Shader Modell 2.0
Pamięć: 2 GB RAM
Dysk twardy: 2.5 GB

Zalecane:
System: Windows: XP / Vista / 7 / 8
Procesor: 2.6 GHz Quad Core (Intel Core i5, AMD Phenom X4)
Pamięć: 4 GB RAM
Grafika: Geforce GTX 560 / Radeon HD 7790, Shader Modell 3.0
Dysk twardy: 2.5GB
  • Free Download Agrar Simulator 2013 Crack Chomikuj
  • Pobierz Symulator Farmy 2013 Torrent Pebx
  • SKIDROW Agricultural Simulator 2013 Free Download
  • CODEX Agrar Simulator 2013 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*