Agrar Simulator 2012 Download

Agrar Simulator 2012 pobierz

Agrar Simulator 2012 (Agrar Symulator 2012) to symulator pracy na roli, w którym wcielamy się w farmera pragnącego rozwinąć swoje niewielkie początkowo gospodarstwo w sprawnie działające wielkie gospodarstwo rolne. Do tego celu potrzebna jest mu nie tylko determinacja i pracowitość, ale również bardzo dobre zarządzanie swoimi zasobami. Jeśli chcesz sprobować swoich sił w symulatorze pracy na roli o charakterze gry ekonomicznej, w której każda decyzja może mieć duże znaczenie, koniecznie pobierz Agrar Simulator 2012 Download. Producent: ActaLogic. Wydawca: Koch Media (Wydawca PL: Techland). Data premiery: 25.11.2011r. Platforma: Windows PC.

Agrar Simulator 2012 Download – Pełna Wersja PC

Agrar Simulator 2012 pobierz

Agrar Simulator 2012 – uprawiaj ziemię i hoduj zwierzęta

W ramach gry mamy złożone zadania do wykonania, co w pewnym stopniu utrudnia osiąganie kolejnych celów. Nie tylko zajmujemy się przygotowaniem ziemi do zasiewu, siewem, kontrolą wzrostu zbóż i pozbywaniem się chwastów czy zbiorami, ale pielęgnujemy, karmimy zwierzęta, doimy krowy. W gospodarstwie rolnym jest zatem bardzo wiele pracy przez cały rok. Kiedy już zgromadzimy zbiory w silosach, musimy znaleźć nabywców na nasze płody rolne. Mogą to być przetwórstwa warzywno-owocowe, a także np. piekarnie. Każdy gracz wcielający się w rolnika musi podejmować bardzo wiele decyzji. Czyli czy za zarobione pieniądze lepiej naprawić maszyny rolnicze czy kupić nowe, a także komu sprzedać to, co udało się wyhodować.

Oczywiście rolnik nie jest uzależniony jedynie od tego co „zrodzi” jego pole, gdyż ma jeszcze chlew i oborę pełne zwierząt. Jeśli dobrze się nimi opiekuje i doi krowy o wyznaczonych porach, a także karmi wszystkie zwierzęta najlepszej jakości paszą. W konsekwencji tego możemy liczyć nie tylko na zyski z mleka, ale również najlepszej jakości mięsa. Jeśli praca na roli jest czymś, co od zawsze Cię pasjonuje spróbuj swoich sił w symulatorze i pobierz Agrar Simulator 2012 Download.

Zatrudnij pomocnika bądź graj w trybie współpracy

Agrar Simulator 2012 umożliwia by farmer za zarobione pieniądze zatrudnił pomocnika. Jego działania są sterowane przez zaawansowany silnik fizyczny. Dzięki temu możesz rozdzielić zadania i wszystko nie spada jedynie na twoje barki. W ten sposób gospodarstwo może rozwijać się jeszcze szybciej. Dlatego że jako właściciel masz więcej czasu na załatwianie spraw ze swoimi kontrahentami. Ponadto możesz grać w trybie współpracy z innym graczem, wtedy zadanie będzie łatwiejsze, zwłaszcza, kiedy jeszcze zatrudnisz dodatkowo pracownika na rolę.

Wart zauważenia jest również fakt, że grafika w grze jest bardzo realistyczna. Zatem możesz podziwiać w trakcie rozgrywki iście sielski krajobraz, a także to jak zmienia się on w kolejnych porach roku. A także na skutek twoich działań, czyli siewów i zbiorów przy użyciu nowoczesnego sprzętu rolniczego. Jeśli chcesz sprawdzić jak prowadzi się ciągniki, kombajny najlepszych marek produkujących urządzenia rolnicze tj. Valtra, czy Massey Ferguson. W tym celu pobierz Agrar Simulator 2012 free i stań się wirtualnym ekspertem od eksploatacji, w której zawiera się również konserwacja i naprawa. A zatem symulacja polega w głównej mierze na trafnym dysponowaniu środkami, nie raz trzeba wybierać między budową nowego silosa czy sprzętu, a uzupełnianiem trzody chlewnej czy zakupem nowych koni. Sprawne zarządzanie pozwala zajść bardzo wysoko.

Agrar Simulator 2012 Pobierz grę PC

Agrar Simulator 2012 download

Wymagania systemowe

Minimalne:
System operacyjny: Windows: XP / Vista / 7 / 8
Procesor: 2.2 GHz Dual Core (Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2)
Karta graficzna: Geforce GTX 260 / Radeon HD 4850, Shader Modell 2.0
Pamięć: 2 GB RAM
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
System operacyjny: Windows: XP / Vista / 7 / 8
Procesor: 2.6 GHz Quad Core (Intel Core i5, AMD Phenom X4)
Karta graficzna: Geforce GTX 560 / Radeon HD 7790, Shader Modell 3.0
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni
  • Free Download Agrar Simulator 2012 Crack Chomikuj
  • Pobierz Agrar Symulator 2012 2012 Torrent Pebx
  • CODEX Agrar Simulator 2012 Free Download
  • SKIDROW Agrar Symulator 2012 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*