Agrar Simulator 2011 Download

Agrar Simulator 2011 pobierz

Agrar Simulator 2011 to symulacja, w której można wcielić się w farmera prowadzącego gospodarstwo rolne. Do dyspozycji gracza zostaje oddane nie tylko pole, które będzie kultywować, ale również chlewy w których będzie oporządzać zwierzęta. Jeśli chcesz wiedzieć jak to jest budować swoje gospodarstwo od przysłowiowego zera, koniecznie pobierz Agrar Simulator 2011 Download i wejdź do gry. Producent: ActaLogic. Wydawca: Koch Media (Wydawca PL: IQ Publishing). Data premiery: 08.10.2010. Platforma: Microsoft Windows PC.

 

Agrar Simulator 2011 Download – Pełna Wersja PC

Agrar Simulator 2011 – naucz się rytmu dobowego i pór roku w pracy w polu

Aby gospodarstwo rolne działało bez zarzutu konieczna jest znajomość okresów siewów i zbiorów. Oczywiście istotne jest również właściwe nawożenie pól i dbanie by plon był jak największy. Rzecz jasna wszystko zależne jest od maszyn i urządzeń jakimi się dysponuje. W grze do dyspozycji jest wiele maszyn rolniczych firmy CLAAS. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w symulacji prowadzenia ciągnika czy kombajnu, koniecznie pobierz Agrar Simulator 2011 free, a dowiesz się jak duży wpływ na plony, a tym samym osiągane zyski może mieć odpowiedni sprzęt.

Praca w polu zaczyna się o świcie i kończy o zmierzchu niezależnie od pory roku. Bardzo istotne jest oporządzanie zwierząt które również jest swoistym rytuałem. Jako rolnik, każdy gracz musi dbać o ich wyżywienie i zdrowie, gdyż to one w dużej mierze zapewniają rolnikowi byt, dając mleko, jajka czy też będąc przeznaczonymi na mięso.

Agrar Simulator 2011 – inwestuj i rozwijaj swoją karierę

W trybie kariery każdy gracz może krok po kroku rozbudowywać swoje gospodarstwo rolne. Jeśli jest dobrym gospodarzem za zarobione pieniądze kupuje lepszy sprzęt, który pozwoli mu osiągnąć jeszcze większe zyski. Są to między innymi silosy na zboże, a także kolejne chlewy i budynki gospodarcze. Rolnik musi być zatem sprawnym biznesmenem, sprzedającym mleko, mięso i płody rolne swoim kontrahentom, czyli między innymi przetwórstwom mleczarskim. Im lepiej zarządza swoimi zasobami, tym szybciej rozwija swoją działalność rolniczą.

Poza inwestycjami konieczne jest również dbanie o dotychczasowe zasoby. Pieniądze są zatem potrzebne także na konserwację i naprawę maszyn rolniczych, a także paliwo do codziennej pracy. Ponadto rolnik musi w korzystnych cenach kupować paszę dla swoich zwierząt oraz korzystać z usług weterynarza, kiedy któreś zachoruje. Zobacz też historyczną odsłonę serii Agrar Simulator Historical Farming.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i podjąć szereg wyzwań, które stoją każdego dnia przed farmerem, pobierz Agrar Simulator 2011 Download. Poza możliwością podejmowania różnorodnych zadań, z pewnością zachwyci Cię wspaniała, realistyczna grafika, którą zapewnia silnik fizyczny. Poczujesz się jak na rozległych wiejskich terenach, na których pola ciągną się aż po horyzont. Ponadto nauczysz się wiele o specyfice życia i pracy na wsi i z pewnością docenisz ciężką pracę na roli.

Poza trybem jednoosobowym, można grać w symulację Agrar Simulator 2011 również w trybie współpracy oraz wieloosobowym. Taka rozgrywka wymaga ścisłej współpracy pomiędzy graczami, którzy będą mieli wspólny cel – jak najszybszy rozwój gospodarstwa rolnego i pomnożenie kapitału.

Agrar Simulator 2011 Pobierz grę PC

Agrar Simulator 2011 download

Wymagania systemowe
System: Windows XP / Vista / 7
Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz z SSE2 support
Pamięć RAM: 1 GB
Miejsce na dysku: 750 MB
Grafika: Geforce® ATI Radeon® 256 MB lub lepsza
 

  • Free Download Agrar Simulator 2011 Torrent Pebx
  • Pobierz Agrar Symulator 2011 Crack Chomikuj
  • CODEX Agrar Simulator 2011 Free Download
  • SKIDROW Agrar Symulator 2011 Pobierz za darmo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*