Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 2015 DownloadSymulator Farmy 2015 to bez wątpienia jeden z najlepszych do tej pory wypuszczonych symulatorów tego typu dlatego też postanowiliśmy udostępnić wam go w pełnej wersji do pobrania przez szybki instalator. Farming Simulator 2015 Download tak zwany w anglojęzycznych krajach z pewnością zaspokoi każdego młodego farmera. Został on przygotowany przez szwajcarskie studio Gaints Software. Gra tym razem została przygotowana na platformy PC więc każdy będzie mógł nacieszyć się tą wyśmienitą produkcją i poprowadzić swoją farmę ku szczytowi jej działalności.

 

Farming Simulator 15 Download


Farming Simulator 2015 Download

Elementy rozgrywki Symulatora Farmy 15 nie uległy większej zmianie co do poprzednich produkcji. Nadal zadaniem naszym jako Farmera jest hodowla zwierząt, obsiewanie pól czy też modernizacja sprzętu, kupowanie nowych maszyn. Nasze przedsiębiorstwo rolnicze pieniądze będzie zdobywać poprzez jak pewnie wszystkim wiadomo sprzedaż płodów rolnych oraz innych dóbr które zostaną wyprodukowane na naszej farmie.

W Farming Simulator 15 nasze interesy możemy poprowadzić na dwa różne sposoby. Dodano bowiem do podstawowej lokacji, która jest nam dobrze znana z poprzedniej części obszary Północnej Europy czyli Skandynawia – teren ten cechuje się innym krajobrazem oraz warunkami jak np. znacznie więcej terenów leśnych. Związana jest z tym nowość wprowadzona do Symulatora Farmy czyli zarządzanie lasem – dodany został odpowiedni sprzęt, które pozwoli nam ścinać drzewa. Nowe wyposażenie od producentów takich jak New Holland oraz Ponsse. Warto także dodać iż w grze pojawia się myjka ciśnieniowa za pomocą której zmyjemy brud osadzający się na naszych pojazdach podczas trwania pracy.

Symulator Farmy 2015 Trailer


Pełna wersja na PC Farming Simulator 15 Download dostępna za darmo na naszej stronie w formie szybkiego instalatora który wszystko zrobi za Ciebie abyś już teraz cieszył się najnowszym Symulatorem Farmy 2015. Jak w poprzedniej części nie zabraknie trybu wieloosobowej rozgrywki czyli multiplayer. W tejże części możemy zarządzać farmą wraz z aż 16 graczami jednocześnie, łączących się za pomocą sieci lokalnej lub internet. Gra także wspiera modyfikacje tworzone przez jej fanów.

Wprowadzona wycinka drzew w najnowszej odsłonie serii to świetna nowość która urozmaica rozgrywkę. Zatem dodano nowe świetne i jakże potężne maszyny do wycinania lasów jak automatyczne piły czy pojazdy przewożące bele drzewa. Również możemy zejść z maszyny i sami złapać za piłę motorową. Podsumowując Farming Simulator 15 Download to nie tylko prowadzenie farmy i gospodarstwa rolnego ale także zajmowanie się wycinką drzew i prowadzenie działalności w tym kierunku. Nie wątpliwym jest to że ten element rozgrywki na pewno przypadnie wielu graczom do gustu, a więc jeśli chcesz już teraz wypróbować najnowszą odsłonę Symulator Farmy 2015 Pobierz za darmo z naszej strony! Sprawdź czy dasz radę poprowadzić własną farmę.

Farming Simulator 2015 Download – Symulator Farmy 2015

Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 2015 Download

 • Symulator Farmy 2015 Pobierz za darmo
 • Symulator Farmy 2015 Download
 • Free Download Farming Simulator 15 Chomikuj
 • Farming Simulator 15 Exsite Download
 • Farming Simulator 15 Download
 • Farming Simulator 2015 Free Download
 • Farming Simulator 2015 PC Download
 • Farming Simulator 15 Pobierz
 • Farming Simulator 15 Skidrow

Safe

23 komentarze

 1. roberto32

  dzięki działa świetnie, na wakacje bardzo dobra pozycja

  Odpowiedz
 2. norbert

  Najlepszy symulator jaki do tej pory widziałem, dzięki za darmowe pobieranie.

  Odpowiedz
 3. wiktor

  po prostu uwielbiam tą grę, dziękuję wam przyjaciele za szybki instalator

  Odpowiedz
 4. agua

  Jesteście niesamowici! Gierka jest naprawdę mega, dzięki wielki!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *